Червона риба, яку не можна їсти: як впізнати неякісний продукт на поличці магазинів — ТОП-4 ознаки

Бутерброди з червоною рибку — традиційний варіант закуски. Вони вийдуть смачними, якщо вибирати в магазині тільки свіженьку червону рибку. За якими критеріями визначити її якість – розповімо далі.

Сучасні українські супермаркети пропонують велике різноманіття риби. Виробники цього продукту напередодні новорічних та різдвяних свят дуже часто користуються збільшенням попиту на червону рибу, щоб запропонувати покупцям фальсифікат замість якісного виробу.
Розпізнати продукт низької якості можна за деякими ознаками. Пропонуємо їх до вашої уваги.

Насичений помаранчевий відтінок

Рожевий колір червоної риби свідчить про її свіжість
Рожевий колір червоної риби свідчить про її свіжість

Червона риба високої якості має ніжний рожевий відтінок. Якщо ж продукт має інший колір – то це означає, що його перед продажем пофарбували, задля придання кращого товарного вигляду.

Пофарбована червона риба відрізняється ще й за забарвленими жировими прошарками, які в якісному продукті мають білий колір.

Різкий аромат моря

Різкий морський запах червоної риби може свідчити лише про те, що вона – несвіжа. Перед продажем її вимочили в розчині йоду і потім викинули на прилавок.

Доволі рівна поверхня на зрізі

Рівна поверхня зрізу свідчить про те, що до риби додали желатин
Рівна поверхня зрізу свідчить про те, що до риби додали желатин

Якщо червона рибка має занадто рівну поверхню зрізу – імовірно, до продукту додали желатин. За рахунок цього продавці намагались приховати той факт, що продукт був несвіжий і зробити рибу більш цілісною.

Червона риба продається в вакуумі

Червона риба у вакуумному пакуванні частіше за все має другу свіжість. Дізнатись про її аромат та смак зазвичай вдається тільки після відкриття упаковки в домашніх умовах.
Термін вживання риби у вакуумі – невеликий. Тому такий продукт краще взагалі не купувати, бо в більшості випадків він може бути протухлим і не придатним до вживання.

Критерій, який завжди свідчить про те, що риба пропала — це її слиз на її поверхні. При торканні здається, ніби на продукт розлили мийний засіб. Слиз свідчить про те, що червона риба довгий час лежала в теплі без розсолу і на ній стали розвиватись погані мікроорганізми та бактерії.

Нові статті

Схожі статті

“Залишайся в Європі”: Винник “намилився” в Харків, але віддана “вовчиця” відмовила його від цього кроку

Співак Олег Винник, який понад 2 роки тому виїхав до Німеччини – на тлі анонсу про своє повернення на сцену заявив, що… хоче зустрітись із прихильницями в Харкові.

Кішка Тейлор Свіфт та ще 2 найбагатші тварини в світі – більшість людей про такі гроші тільки мріють

Серед пухнастих улюбленців також є свої мільйонери. "Один Факт" пропонує до вашої уваги трійку найбагатших чотирилапих, які володіють велетенськими фінансовими статками.

Яблука пролежать до глибокої весни: ось ці поради допоможуть зберегти популярний фрукт свіжим та соковитим

Яблука – один із найголовніших фруктів осені. Їх можна зберігати довго без консервації. Але для цього потрібно дотримуватись певних правил та умов. Дізнайтесь, як зберегти яблучний врожай до весни.

“Продав будинок, працював в таксі”: актор серіалів Валентин Томусяк розповів, чим займався останні роки

Валентин Томусяк – актор театру та кіно, відомий по ролі Павла в серіалі "Тільки кохання" (2010 рік). Артист розповів, з якими викликами він та його дружина Катя Тишкевич зіштовхнулись в 2022 році.