Червона риба, яку не можна їсти: як впізнати неякісний продукт на поличці магазинів — ТОП-4 ознаки

Бутерброди з червоною рибку — традиційний варіант закуски. Вони вийдуть смачними, якщо вибирати в магазині тільки свіженьку червону рибку. За якими критеріями визначити її якість – розповімо далі.

Сучасні українські супермаркети пропонують велике різноманіття риби. Виробники цього продукту напередодні новорічних та різдвяних свят дуже часто користуються збільшенням попиту на червону рибу, щоб запропонувати покупцям фальсифікат замість якісного виробу.
Розпізнати продукт низької якості можна за деякими ознаками. Пропонуємо їх до вашої уваги.

Насичений помаранчевий відтінок

Рожевий колір червоної риби свідчить про її свіжість
Рожевий колір червоної риби свідчить про її свіжість

Червона риба високої якості має ніжний рожевий відтінок. Якщо ж продукт має інший колір – то це означає, що його перед продажем пофарбували, задля придання кращого товарного вигляду.

Пофарбована червона риба відрізняється ще й за забарвленими жировими прошарками, які в якісному продукті мають білий колір.

Різкий аромат моря

Різкий морський запах червоної риби може свідчити лише про те, що вона – несвіжа. Перед продажем її вимочили в розчині йоду і потім викинули на прилавок.

Доволі рівна поверхня на зрізі

Рівна поверхня зрізу свідчить про те, що до риби додали желатин
Рівна поверхня зрізу свідчить про те, що до риби додали желатин

Якщо червона рибка має занадто рівну поверхню зрізу – імовірно, до продукту додали желатин. За рахунок цього продавці намагались приховати той факт, що продукт був несвіжий і зробити рибу більш цілісною.

Червона риба продається в вакуумі

Червона риба у вакуумному пакуванні частіше за все має другу свіжість. Дізнатись про її аромат та смак зазвичай вдається тільки після відкриття упаковки в домашніх умовах.
Термін вживання риби у вакуумі – невеликий. Тому такий продукт краще взагалі не купувати, бо в більшості випадків він може бути протухлим і не придатним до вживання.

Критерій, який завжди свідчить про те, що риба пропала — це її слиз на її поверхні. При торканні здається, ніби на продукт розлили мийний засіб. Слиз свідчить про те, що червона риба довгий час лежала в теплі без розсолу і на ній стали розвиватись погані мікроорганізми та бактерії.

Нові статті

Схожі статті

Богдан Бенюк підкорив європейське кіно: українського актора нагородили за “Кращу чоловічу роль”

Богдан Бенюк зіграв захоплюючу роль у повнометражному фільмі "Мій карпатський дідусь", за яку й отримав по заслугах, а саме він отримав нагороду.

Донька 87-річної Ади Роговцевої подякувала Богу за маму-акторку з легендарним талантом: “Мені пощастило”

Ада Роговцева є матір'ю двох дітей, однак її син пішов з життя ще у далекому 2012 році, тож нині її радує дочка Катерина, яка шалено захоплюється професіоналізмом мами.

“У нас буде…”: 38-річний MONATIK розповів, що з тижня на тиждень стане батьком втретє – хлопчик чи дівчинка?

Діма Монатік очікує на третю дитину разом із дружиною Іриною, але стать подружжя поки що не розголошує, хоча вже знають хто у них буде - як відреагували на поповнення в сім'ї їхні сини?

“Це було моє рішення”: чому Анна Сагайдачна занесла свого чоловіка в “чорний список” – давно не разом

Анна Сагайдачна нещодавно повідомила про другу вагітність, але про свого обранця акторка нічого не розповідає, хоча має за плечима два шлюби - чому артистка розлучилась із другим чоловіком?