Ось цей спосіб допоможе вичавити лимон повністю навіть без соковитискача і спеціальних приладів: Спробуйте!

Щоб видавити із лимону увесь сік до останньої крапельки — зовсім не обов'язково використовувати спеціальні прилади. Як зробити цю процедуру власноруч — читайте в матеріалі "Один Факт".

Вичавити сік з лимону можливо навіть у тому випадку, якщо цей цитрусовий фрукт пролежав дуже довго і його шкірка стала занадто твердою.

Як вичавити сік лимону власноруч, без соковитискача
Як вичавити сік лимону власноруч, без соковитискача

Видобути із засохлого лимона усю рідину можна власноруч, не користуючись жодними спеціальними приладами чи соковитискачем. Спосіб вичавлення, який вам пропонує “Один Факт”, полягає в тому, що яскраво-жовтий плід кладуть на декілька хвилин у дуже гарячу воду.

Саме ця проста дія дозволяє видобути із лимона вдвічі більше соку, аніж ви б вичавили з нього при використанні того ж соковитискача.

Лимонний сік — корисний вітамінний напій, який людина використовує у різних сферах свого життя. Він стає корисним освіжаючим напоєм, допомагає нормалізувати кров’яний тиск, має потужну протизапальну дію.

Крім того, сік лимона використовують в косметології. Він добре впливає на стан шкіри, нігтів та волосся, сприяє швидкому схудненню.

Фахівці радять використовувати лимони та лимонний сік задля профілактики простудних захворювань та грипу. У складі цього цитрусу міститься чимало корисних вітамінів і в тому числі — велика кількість вітаміну С, який зміцнює імунітет та покращує загальний стан здоров’я.

Лікарі та дієтологи дозволяють щодня вживати по 1-2 часточки лимону. Їх краще довго пережовувати — і тоді сік цього фрукту сприятиме відбілюванню зубної емалі.

Дієвий спосіб, який допоможе вичавити сік лимону без соковитискача
Дієвий спосіб, який допоможе вичавити сік лимону без соковитискача

Що стосується лимонного соку, то він є потужним природним антиоксидантом. Якщо вживання в свіжому і не розбавленому вигляді лимону для вас – занадто неприємна справа, спробуйте перемішати його з водою, додавши до неї природний підсоложувач (мед, стевія).

Цукор для підсолоджування не використовуйте, тому що він зіпсує корисні властивості лимонного соку.

Нові статті

Схожі статті

“Дівчинка” або “хлопчик”: метеорологи розсекретили, чому одні урагани мають жіночі імена, а інші – чоловічі

Всесвітня метеорологічна організація почала надавати ураганам різноманітні назви, щоб поліпшити комунікацію. Фахівці пояснили, чому деяким ураганам надають жіночі імена, а іншим присвоюють чоловічі.

Хитрість, про яку знають не всі: навіщо господині сіють кріп по всьому городу і який ефект це дає

Під час вирощування кропу деякі городники скаржаться на те, що зелень активно поширюється по всій присадибній ділянці. Насправді таке розростання – це добре. В чому ж переваги цієї рослини?

Різдвяний піст-2024: точна дата початку за новим церковним календарем, меню по днях, традиції

Різдвяний піст – одна з найважливіших подій в церковному календарі. В 2024 році він у відповідності з новим стилем розпочнеться раніше. Коли точна дата початку – читайте в матеріалі "Одного Факту".

Співав на Майдані з Пономарьовим, писав пісні для Полякової: Що стало із зіркою 2000-х Олександром Воєвуцьким

Олександр Воєвуцький – український співак та музикант, який свого часу став переможцем одразу в двох музичних проєктах: "Шанс" та "Караоке на Майдані". Чим займається артист зараз і де знаходиться?