Аби змусити герань квітнути протягом року майже безперервно, треба організувати правильний догляд за кімнатною рослиною. Щойно висадили, сформуйте квітковий кущ. Задля цього проведіть прищипування. Це робиться на рівні 5-го листочка.
Коренева система квітки весь час нарощуватиметься, тому слід своєчасно пересаджувати пеларгонію у більш просторий горщик. А ставити його бажано на південних вікнах чи на тих, що виходять на схід.
Не можна переливати герань. У надто вологому ґрунті рослина почне загнивати. Пластиковий вазон для цієї квітки теж не годиться. Зів’яле листя свідчить про надмірну вологу у ґрунті. Сильно пересушувати землю в горщику теж не бажано. Дотримуйтеся балансу. Взимку буде достатньо долити водички 1 раз на тиждень. Улітку робіть це майже щодня.
Щойно побачили пожовклі листочки, відразу ж видаляйте їх. Квіточки, що відцвіли, теж прибирайте з вазона. А от обрізати квіту взимку небажано – вона може взагалі не зацвісти.
Приблизно раз на тиждень проводьте процедуру зрошування відстояною водою, додавши у неї кілька крапель йоду. Ще один цілющий розчин дозволить квітці цвісти безупинно. У 30 мл води розведіть 1 г дріжджів та 1,5 г цукру. Змішайте інгредієнти й залиште бродити. Потім розведіть у 100 мл води. Цим розчином поливайте герань раз на 2 тижні.
Не тримайте рослину на протязі – це для неї дуже небезпечно. Та й переміщати вазон із місця на місце не бажано. Особливо це важливо, коли квітка випустить квіточки – не зрушуйте її з місця у цей період. Дочекайтеся завершення цвітіння.