Роблю насичену підливу з додаванням секретного інгредієнта: завжди виходить густенькою та без грудочок

Вміння готувати густеньку підливу є далеко не в кожної господині. Щоб соус вийшов по-справжньому смачним — до нього додають один секретний інгредієнт. Про нього читайте в рецепті від "Одного Факту".

Приготувати смачну, густеньку і насичену підливу без додавання борошна зможе далеко не кожна вправна господиня. Адже саме завдяки борошну підлива виходить густою, ніжною і шовковистою. Без додавання борошна соус виходить просто рідким бульйоном із овочами, який буде швидко стікати на дно тарілки.

Далі “Один Факт” розповість вам, як правильно ввести борошно у підливу, щоб воно не перетворилось на неапетитні грудочки, а повністю розчинилось у рідині, зробивши її густою на насиченою.

Секретний інгредієнт, який допоможе зробити підливу густою і насиченою
Секретний інгредієнт, який допоможе зробити підливу густою і насиченою

По-перше, в підливу треба додавати пшеничне борошно вищого ґатунку. Перед використанням за призначенням його обсмажують на сухій пательні без олії. Інакше присмак сирого борошна буде сильно відчуватись в готовій страві.

Пшеничне борошно насипають на суху пательню. Потім його обсмажують до зміни кольору, поки борошно не набере жовтого кольору та горіхового аромату. Борошно під час обсмажування постійно помішують, щоб воно не пригоріло.

Щоб не обсмажувати борошно кожен раз, коли готуєте підливу — можете підготувати продукт заздалегідь. Зробіть більшу партію смаженого борошна, остудіть його та перекладіть до скляної банки. Потім — закрийте ємність щільною кришкою. В потрібний момент смажене борошно для підливи буде завжди у вас під рукою.

Щоб борошно під час введення до підливи не бралося грудочками – його необхідно правильно вводити в рідину. Найпростіший варіант — розвести борошно в невеликій кількості води і потім додати його до підливи.

Обсмажене борошно додають у невелику кількість води, якою заповнена склянка. Потім — ретельно перемішують вінчиком до повного розчинення. Підготовлену суміш тоненькою цівкою вливають у пательню із підливою.

Борошно не буде братись грудочками, якщо його розчинити в невеликій кількості води і потім додати до підливи
Борошно не буде братись грудочками, якщо його розчинити в невеликій кількості води і потім додати до підливи

Найпростіші маніпуляції з борошном дозволяють зробити густий соус з шовковистою консистенцією. Поява грудочок практично повністю виключена.

Нові статті

Схожі статті

“Інший шлях”: 34-річна фехтувальниця Ольга Харлан розкрила несподівані плани на майбутнє. Яка в неї мрія?

Дворазова олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан розсекретила свої плани на майбутнє. Розповідаємо, ким хоче стати дівчина після завершення спортивної карʼєри.

Отримав роботу мрії в 5 років: хлопчик з Індії став наймолодшим викладачем світу — чого він навчає?

Хлопчик з Індії зміг у своєму віці досягти небувалих висот в карʼєрі. Відмова лише від двох складових допомогла йому досягти тріумфу та стати наймолодшим вчителем світу.

Церковний календар на листопад 2024: які великі церковні свята чекають на українців в останній місяць осені

Церковний календар на листопад 2024 року містить в собі декілька великих свят. Розповідаємо, які саме важливі дати за новим календарем очікують українців в останній місяць осені.

Викладачка вокалу, мама і бабуся: як сьогодні виглядає третя дружина Іво Бобула – 66-річна Сандулеса

Народна артистка України Лілія Сандулеса називає сама себе співачкою, викладачкою вокалу, чудовою мамою та бабусею. Хто ж вона насправді і чим займається в свої 66 років?