Навіщо виробники роблять кухонні губки в різних кольорах: один факт, про який ви навіть не здогадуєтесь

Виробники кухонних губок роблять їх різнокольоровими не просто так. Колір їх жорсткої частини вказує на головний параметр — жорсткість. Про значення кольорів читайте в матеріалі від "Один Факт".

Більшість господинь вважають, що кухонні губки виробляються у різних кольорах тільки для успішних продажів. Насправді ж різнокольорове забарвлення — це… ознака жорсткості губки. Відразу слід зазначити, що параметри жорсткості губки визначають за кольором її абразивної частини, а не поролону.

Навіщо виробники кухонних губок роблять їх різнокольоровими
Навіщо виробники кухонних губок роблять їх різнокольоровими

Жорстка частина кухонних губок або ж скотч-брайтон — це та сама тоненька смужка, яка прикріплена до поролону. Саме на її колір треба звертати увагу під час вибору. А ось що означає кожен із кольорів скотч-брайтону — “Один Факт” розповість далі.

Колір абразивної частини кухонних губок — це показник її жорсткості. Якщо ви розумієте, що саме означає колір абразивного прошарку — то зможете використовувати губку для миття посуду максимально ефективно.

Абразивна частина кухонної губки — більш жорстка в порівнянні із поролоновою частиною. Вона допомагає прибрати з посуду накип або ж залишки продуктів харчування, що пригоріли.

Багато господинь обирають губки зовсім не за кольором скотч-брайтону. Вони звертають увагу на мийну площу, жорсткість самого поролону, його якість. А ось що значить колір приклеєної смужки — зовсім не знають. Нижче “Один Факт” розповість про це детальніше.
Найпопулярнішими варіантами кухонних губок є ті, що мають жовту або зелену абразивну смужку. Також в продажу зустрічаються губки із червоним або рожевим, чорним або синім скотч-брайтоном.

Зелений прошарок

Губка із зеленою абразивною частиною свідчить про максимальну жорсткість. Цю губку можна використати для видалення застарілого жиру, пригорілих або ж засохлих залишків їжі. Емалевий посуд та антипригарне покриття такою губкою краще не мити. Є ризик пошкодження поверхні.

Прошарок жовтого кольору

Губки із жовтою абразивною полоскою – ідеально підійдуть для делікатного догляду за посудом. Ними можна мити фарфор, кришталь, скляні предмети. Така губка не має абразивних частин, тому за її допомоги не вдасться відмити засохлі частинки їжі або нагар із каструль.

Моделі кухонних губок із жовтою смужкою виготовляються спеціально для очищення посуду з делікатних матеріалів.

Чорний прошарок

В губках із прошарком чорного кольору присутня максимальна щільність віскози та наявні абразивні частинки. Їх використовують для видалення нагару, складних плям.
Губки з чорним скотч-брайтоном не дозволено використовувати для очищення посуду з делікатних матеріалів. Багато господинь використовують губки з чорним прошарком не для миття посуду. Ними зазвичай миють унітази, раковини і ванни.

Синій прошарок

Губки із синім абразивним прошарком мають м’яку поверхню. За ступенем жорсткості вони йдуть відразу за моделями із жовтим скотч-брайтоном.
Губкою такої моделі можна мити скляні вироби, а ось із сильними плямами та забрудненнями вона може просто не впоратися.

Помаранчевий або червоний прошарок

Кухонні губки із помаранчевим або червоним прошарком використовуються для доглядом за посудом із тефлоновим або емалевим покриттям. Ним можна відчищати серйозні забруднення на делікатних поверхнях.

Забарвлення скотч-брайтону може залежати ще й від виробника. Чкщо у вашій оселі забагато посуду з делікатних матеріалів — придбайте для його очищення більше зелених та жовтих губок. Губки із чорним прошарком ідеально підійдуть для видалення найскладніших забруднень.

Нові статті

Схожі статті

Яблука пролежать до глибокої весни: ось ці поради допоможуть зберегти популярний фрукт свіжим та соковитим

Яблука – один із найголовніших фруктів осені. Їх можна зберігати довго без консервації. Але для цього потрібно дотримуватись певних правил та умов. Дізнайтесь, як зберегти яблучний врожай до весни.

“Продав будинок, працював в таксі”: актор серіалів Валентин Томусяк розповів, чим займався останні роки

Валентин Томусяк – актор театру та кіно, відомий по ролі Павла в серіалі "Тільки кохання" (2010 рік). Артист розповів, з якими викликами він та його дружина Катя Тишкевич зіштовхнулись в 2022 році.

Ліниві вареники по-львівськи: як приготувати українські палюшки на обід – особливий рецепт від господині

Ліниві вареники по-львівськи або палюшки – традиційна страва української національної кухні. Як їх приготувати швидко та смачно – читайте в рецепті, який для вас підготував "Один Факт".

Вечір без Потапа: 37-річна Настя Каменських показала, з ким обіймається, поки чоловіка-репера немає поряд

Українська співачка Анастасія Каменських поділилась в соціальних мережах затишним родинним кадром. На ньому артистка обіймається, але не з Потапом. Хто був поряд з Настею, поки чоловік на гастролях?