Покладіть у двері холодильника 10 грн і готуйтеся дивуватися: простий трюк, який економить ваші гроші

Холодильник – одне із джерел використання електричної енергії в оселі. Є один лайфхак, який допоможе оптимізувати витрати електричної енергії. "Один Факт" розповість про нього детальніше.

Холодильник — техніка, яка в робочому стані споживає електричну енергію. Але об’єми цього споживання можуть бути різними. Все залежить не тільки от моделі самого холодильнику, але й від того… наскільки щільно закриваються дверцята. Тут все залежить від щільності гуми на них.

Оптимізувати витрати з розходу електричної енергії допоможе простенький трюк. Для нього достатньо взяти купюру вартістю 10 гривень.

Як перевірити щільність дверцят у холодильнику за допомогою 10 гривень
Як перевірити щільність дверцят у холодильнику за допомогою 10 гривень

Деякі господині кладуть між дверцятами та поличками банкноту в 10 гривень. Навіщо вони це роблять — розповість вам “Один Факт”.

За допомогою 10-гривневої купюри можна з’ясувати, скільки саме електричної енергії споживає ваш холодильник. Збільшення витрат електричної енергії відбувається через те, що дверцята холодильнику закриваються нещільно.

Гума, що розташована по периметру дверцят холодильнику — з часом зношується. Через неї тепле повітря починає проникати в середину холодильного приладу. Саме банкнота номіналом 10 гривень допоможе з’ясувати, чи зносилась ця гума.

Покладіть банкноту між поличками та дверцятами холодильнику. Потім закрийте її. Тепер — спробуйте витягнути купюру з-під закритих дверцят. Якщо вона витягнеться без особливого опору – значить, гума вже зносилася.

Щоб виправити ситуацію — використайте один із нижче наведених способів. Найпростіший варіант: протріть гуму м’якенькою тканиною, змоченою у делікатному мийному засобі. Далі — розігрійте гуму з обох боків за допомогою фену. Тепле повітря зробить її більш піддатливою. Вона буде краще повторювати контури холодильнику.

Велику роль в регулюванні об’ємів споживання електроенергії відіграє температура, встановлена в середині холодильника. Зазвичай виробники побутової техніки зазначають рекомендовані температурні діапазони в інструкції. Оптимальний варіант: -3-5ºC для холодильної камери, а для морозилки: -18 ºC.

Нові статті

Схожі статті

Кішка Тейлор Свіфт та ще 2 найбагатші тварини в світі – більшість людей про такі гроші тільки мріють

Серед пухнастих улюбленців також є свої мільйонери. "Один Факт" пропонує до вашої уваги трійку найбагатших чотирилапих, які володіють велетенськими фінансовими статками.

Яблука пролежать до глибокої весни: ось ці поради допоможуть зберегти популярний фрукт свіжим та соковитим

Яблука – один із найголовніших фруктів осені. Їх можна зберігати довго без консервації. Але для цього потрібно дотримуватись певних правил та умов. Дізнайтесь, як зберегти яблучний врожай до весни.

“Продав будинок, працював в таксі”: актор серіалів Валентин Томусяк розповів, чим займався останні роки

Валентин Томусяк – актор театру та кіно, відомий по ролі Павла в серіалі "Тільки кохання" (2010 рік). Артист розповів, з якими викликами він та його дружина Катя Тишкевич зіштовхнулись в 2022 році.

Ліниві вареники по-львівськи: як приготувати українські палюшки на обід – особливий рецепт від господині

Ліниві вареники по-львівськи або палюшки – традиційна страва української національної кухні. Як їх приготувати швидко та смачно – читайте в рецепті, який для вас підготував "Один Факт".