Розповім, як смачно посмажити рибу, щоб скоринка вийшла рум’яною і не пригоріла: все діло в паніровці

Смажена рибка завжди має особливий смак. "Один Факт" пропонує до вашої уваги декілька цікавих порад щодо правильного приготування такої страви. Завдяки їм вона вийде смачненькою і не підгорить.

Смаження риби – цілий ритуал, в якому є свої особливості. Щоб скоринка в неї вийшла рум’яною, хрусткою і смачною — рибу перед смаженням обвалюють у борошні або сухарях для паніровки. Але іноді саме паніровка робить зі смачної рибки — зовсім не смачну, яка пригоряє на пательні.

Секрети смаження соковитої і смачної риби
Секрети смаження соковитої і смачної риби

Головна проблема полягає в тому, що борошно для панірування дуже важко рівномірно розподілити по поверхні риби. В деяких місцях панірування виходить занадто щільним, і через це скоринка риби під час смаження виходить пригорілою.

Як посмажити рибу, щоб вона вийшла смачною
Як посмажити рибу, щоб вона вийшла смачною

Ця ситуація може бути дуже легко виправлена. Головна умова — просто змінити техніку панірування. Саме тому під час підготовки продукту до смаження зробіть наступне. Висипте суміш для панірування в окремий пакет. Приготуйте її, змішавши сіль, спеції і борошно. Потім – покладіть в пакет із панірувальною сумішшю рибу, порізану на порційні шматочки.

Далі — закрийте пакет і потрусіть ним в різні сторони. Завдяки цьому способу панірування буде розподілено по поверхні риби рівномірно. Потім просто дістаньте рибу з пакету. Панірування буде розподілене по ній рівним шаром. Після цього можете переходити до смаження риби. Можете бути впевнені в тому, що панірування не пригорить.

Секрети правильної паніровки риби перед обсмаженям
Секрети правильної паніровки риби перед обсмаженям

Борошно — один із різновидів ідеального панірування для риби. Можна використовувати як гречане борошно, так і пшеничне, рисове або вівсяне. Зазвичай його можна поєднати із курячим яйцем. Також рибку можна обсмажити і просто в борошні зі спеціями.

Для панірування риби чудово підходить манна або кукурудзяна крупа. В ній можна панірувати хека або минтай. Також панірувати рибу можна у висівках, подрібненому насінні або рідкому клярі.

Нові статті

Схожі статті

Кішка Тейлор Свіфт та ще 2 найбагатші тварини в світі – більшість людей про такі гроші тільки мріють

Серед пухнастих улюбленців також є свої мільйонери. "Один Факт" пропонує до вашої уваги трійку найбагатших чотирилапих, які володіють велетенськими фінансовими статками.

Яблука пролежать до глибокої весни: ось ці поради допоможуть зберегти популярний фрукт свіжим та соковитим

Яблука – один із найголовніших фруктів осені. Їх можна зберігати довго без консервації. Але для цього потрібно дотримуватись певних правил та умов. Дізнайтесь, як зберегти яблучний врожай до весни.

“Продав будинок, працював в таксі”: актор серіалів Валентин Томусяк розповів, чим займався останні роки

Валентин Томусяк – актор театру та кіно, відомий по ролі Павла в серіалі "Тільки кохання" (2010 рік). Артист розповів, з якими викликами він та його дружина Катя Тишкевич зіштовхнулись в 2022 році.

Ліниві вареники по-львівськи: як приготувати українські палюшки на обід – особливий рецепт від господині

Ліниві вареники по-львівськи або палюшки – традиційна страва української національної кухні. Як їх приготувати швидко та смачно – читайте в рецепті, який для вас підготував "Один Факт".