Солю сало тільки таким способом і шкірка завжди виходить м’якенькою: ця хитрість працює на всі 100

Сало із жорсткою шкіркою не кожному до смаку. Тому "Один Факт" підготував корисні поради — як приготувати національний український продукт таким чином, щоб його шкірка вийшла м'якенькою. Спробуйте!

Жорстка шкірка в салі навряд чи комусь сподобається і додасть апетиту. Її м’якість залежить від того, чи правильно була оброблена туша свині після вибою. Тому під час купівлі сала для засолки звертайте увагу на декілька особливостей.

Як вибрати сало з тоненькою шкіркою: поради
Як вибрати сало з тоненькою шкіркою: поради

По-перше, надавайте перевагу шматочкам, в яких шкірка — тоненька. Вона зазвичай має аромат підгорілої соломи і відтінок коричневого кольору. Перевірити товщину і жорсткість шкірки сала дуже просто. Візьміть сірник і проткніть ним шкірку. Якщо він проходить легко — значить, сало пройшло перевірку.

Не купуйте сало чи бекон, якщо в ньому забагато жил. Також відмовтесь від продукту, що має білувато-рожевий відтінок та виглядає занадто товстим.

Також варто звернути особливу увагу на процес засолювання сала. М’якість шкірки залежить і від нього. Нижче “Один Факт” наводить декілька порад, як засолити сало правильно.

Шкірка сала гарантовано вийде м’якенькою, якщо ви виконайте наступні дії.

Крок № 1. Спочатку візьміть глибоченьку пательню. Налийте на її дно трохи чистої води. Поставте на плиту, на середній вогонь.

Крок № 2. Дочекайтесь, поки вода закипить. Потім помістіть в неї шматочок сала — шкіркою донизу. Зверніть увагу на те, що вода повинна покривати лише саму шкірку і не торкатись їстівної частини сала.

Крок № 3. Якщо шматок сала занадто великий — перед розміщенням у воді розріжте його на декілька менших шматків.

Крок № 4. Проваріть шкірку сала в окропі протягом 5 хвилин. Після цього дайте йому трохи охолонути і засоліть його будь-яким зручним способом. Це можна зробити холодним, гарячим або сухим способом.

Як приготувати сальце з м'якою шкіркою: корисні поради
Як приготувати сальце з м’якою шкіркою: корисні поради

Товщина шкірки в салі залежить від того, де саме воно розташовувалось — на черевці або на нозі. Оптимальною вважається товщина 3-6 см. М’ясні прожилки в салі повинні мати ніжно-рожевий відтінок. Оптимальний колір шкірки — жовтуватий, з підпалинами. Такі ознаки свідчать про те, що шматок був оброблений вручну.

Нові статті

Схожі статті

Богдан Бенюк підкорив європейське кіно: українського актора нагородили за “Кращу чоловічу роль”

Богдан Бенюк зіграв захоплюючу роль у повнометражному фільмі "Мій карпатський дідусь", за яку й отримав по заслугах, а саме він отримав нагороду.

Донька 87-річної Ади Роговцевої подякувала Богу за маму-акторку з легендарним талантом: “Мені пощастило”

Ада Роговцева є матір'ю двох дітей, однак її син пішов з життя ще у далекому 2012 році, тож нині її радує дочка Катерина, яка шалено захоплюється професіоналізмом мами.

“У нас буде…”: 38-річний MONATIK розповів, що з тижня на тиждень стане батьком втретє – хлопчик чи дівчинка?

Діма Монатік очікує на третю дитину разом із дружиною Іриною, але стать подружжя поки що не розголошує, хоча вже знають хто у них буде - як відреагували на поповнення в сім'ї їхні сини?

“Це було моє рішення”: чому Анна Сагайдачна занесла свого чоловіка в “чорний список” – давно не разом

Анна Сагайдачна нещодавно повідомила про другу вагітність, але про свого обранця акторка нічого не розповідає, хоча має за плечима два шлюби - чому артистка розлучилась із другим чоловіком?