Солю сало тільки таким способом і шкірка завжди виходить м’якенькою: ця хитрість працює на всі 100

Сало із жорсткою шкіркою не кожному до смаку. Тому "Один Факт" підготував корисні поради — як приготувати національний український продукт таким чином, щоб його шкірка вийшла м'якенькою. Спробуйте!

Жорстка шкірка в салі навряд чи комусь сподобається і додасть апетиту. Її м’якість залежить від того, чи правильно була оброблена туша свині після вибою. Тому під час купівлі сала для засолки звертайте увагу на декілька особливостей.

Як вибрати сало з тоненькою шкіркою: поради
Як вибрати сало з тоненькою шкіркою: поради

По-перше, надавайте перевагу шматочкам, в яких шкірка — тоненька. Вона зазвичай має аромат підгорілої соломи і відтінок коричневого кольору. Перевірити товщину і жорсткість шкірки сала дуже просто. Візьміть сірник і проткніть ним шкірку. Якщо він проходить легко — значить, сало пройшло перевірку.

Не купуйте сало чи бекон, якщо в ньому забагато жил. Також відмовтесь від продукту, що має білувато-рожевий відтінок та виглядає занадто товстим.

Також варто звернути особливу увагу на процес засолювання сала. М’якість шкірки залежить і від нього. Нижче “Один Факт” наводить декілька порад, як засолити сало правильно.

Шкірка сала гарантовано вийде м’якенькою, якщо ви виконайте наступні дії.

Крок № 1. Спочатку візьміть глибоченьку пательню. Налийте на її дно трохи чистої води. Поставте на плиту, на середній вогонь.

Крок № 2. Дочекайтесь, поки вода закипить. Потім помістіть в неї шматочок сала — шкіркою донизу. Зверніть увагу на те, що вода повинна покривати лише саму шкірку і не торкатись їстівної частини сала.

Крок № 3. Якщо шматок сала занадто великий — перед розміщенням у воді розріжте його на декілька менших шматків.

Крок № 4. Проваріть шкірку сала в окропі протягом 5 хвилин. Після цього дайте йому трохи охолонути і засоліть його будь-яким зручним способом. Це можна зробити холодним, гарячим або сухим способом.

Як приготувати сальце з м'якою шкіркою: корисні поради
Як приготувати сальце з м’якою шкіркою: корисні поради

Товщина шкірки в салі залежить від того, де саме воно розташовувалось — на черевці або на нозі. Оптимальною вважається товщина 3-6 см. М’ясні прожилки в салі повинні мати ніжно-рожевий відтінок. Оптимальний колір шкірки — жовтуватий, з підпалинами. Такі ознаки свідчать про те, що шматок був оброблений вручну.

Нові статті

Схожі статті

Яблука пролежать до глибокої весни: ось ці поради допоможуть зберегти популярний фрукт свіжим та соковитим

Яблука – один із найголовніших фруктів осені. Їх можна зберігати довго без консервації. Але для цього потрібно дотримуватись певних правил та умов. Дізнайтесь, як зберегти яблучний врожай до весни.

“Продав будинок, працював в таксі”: актор серіалів Валентин Томусяк розповів, чим займався останні роки

Валентин Томусяк – актор театру та кіно, відомий по ролі Павла в серіалі "Тільки кохання" (2010 рік). Артист розповів, з якими викликами він та його дружина Катя Тишкевич зіштовхнулись в 2022 році.

Ліниві вареники по-львівськи: як приготувати українські палюшки на обід – особливий рецепт від господині

Ліниві вареники по-львівськи або палюшки – традиційна страва української національної кухні. Як їх приготувати швидко та смачно – читайте в рецепті, який для вас підготував "Один Факт".

Вечір без Потапа: 37-річна Настя Каменських показала, з ким обіймається, поки чоловіка-репера немає поряд

Українська співачка Анастасія Каменських поділилась в соціальних мережах затишним родинним кадром. На ньому артистка обіймається, але не з Потапом. Хто був поряд з Настею, поки чоловік на гастролях?