Коли потрібно сіяти редис за місячним календарем 2024: поради, які допоможуть отримати великий врожай

Якщо ви не знаєте, коли потрібно сіяти редис, рекомендуємо вам зробити це за місячним календарем 2024: ви точно отримаєте гарний врожай, якщо зробите це.

Редиска – невибаглива культура, що добре витримує навіть непередбачувані погодні умови. Вона може проростати при температурі ґрунту всього +2-3°С, а її молоді сходи можуть витримувати заморозки до -2-3°С. Однак, важливим фактором є тривалість світлового дня, оскільки надмірне освітлення може спричинити передчасне цвітіння та знизити врожайність.

Ранні сорти найкраще висівати з настанням стійкого потепління, коли температура ґрунту стає приблизно +15-18°С у весняний період (березень-квітень). Середньостиглі сорти оптимально садити на початку літа, зазвичай у червні, а пізні сорти варто висівати у серпні-вересні.

Однак, незалежно від обраного сорту, важливо забезпечити належний догляд за редискою, регулярно поливати її та використовувати відповідні добрива для підживлення ґрунту. Правильно обрана технологія вирощування та вчасна обробка рослин можуть значно збільшити врожайність та якість редиски.

Експерти поділились, коли садити редис у відкритий ґрунт за місячним календарем 2024
Експерти поділились, коли садити редис у відкритий ґрунт за місячним календарем 2024

Щоб вирощувати редиску, вам знадобиться вибрати відповідний ґрунт. Ідеальною основою для цього коренеплоду буде суглинний ґрунт. Однак, якщо у вас немає доступу до такого типу ґрунту, не варто розчаровуватись, адже редиска може успішно вирощуватись і на піщаних ділянках. У цьому випадку важливо буде забезпечити регулярний та достатній полив, оскільки піщаний ґрунт швидше висихає.

Перш ніж садити редиску, слід підготувати грядку. Найкраще обрати високу грядку, яку слід попередньо ретельно розпушити. Також важливо підживити землю перед посадкою, додавши необхідні добрива.

Першим кроком успішного вирощування редиски є дотримання сівозміни. Це означає, що після інших культур з родини хрестоцвітних, необхідно дати землі відпочинок, оскільки такі рослини можуть бути природніми хазяїнами деяких хвороб, які можуть зачепити редиску. Ідеальними попередниками для редиски вважаються огірки, гарбузи, картопля, бобові, цибулеві.

Регулярний догляд за рослиною дозволить вам отримати соковиті та хрусткі корені редиски, які будуть приємним доповненням до вашого столу.

Нові статті

Схожі статті

Яблука пролежать до глибокої весни: ось ці поради допоможуть зберегти популярний фрукт свіжим та соковитим

Яблука – один із найголовніших фруктів осені. Їх можна зберігати довго без консервації. Але для цього потрібно дотримуватись певних правил та умов. Дізнайтесь, як зберегти яблучний врожай до весни.

“Продав будинок, працював в таксі”: актор серіалів Валентин Томусяк розповів, чим займався останні роки

Валентин Томусяк – актор театру та кіно, відомий по ролі Павла в серіалі "Тільки кохання" (2010 рік). Артист розповів, з якими викликами він та його дружина Катя Тишкевич зіштовхнулись в 2022 році.

Ліниві вареники по-львівськи: як приготувати українські палюшки на обід – особливий рецепт від господині

Ліниві вареники по-львівськи або палюшки – традиційна страва української національної кухні. Як їх приготувати швидко та смачно – читайте в рецепті, який для вас підготував "Один Факт".

Вечір без Потапа: 37-річна Настя Каменських показала, з ким обіймається, поки чоловіка-репера немає поряд

Українська співачка Анастасія Каменських поділилась в соціальних мережах затишним родинним кадром. На ньому артистка обіймається, але не з Потапом. Хто був поряд з Настею, поки чоловік на гастролях?