Як пекти паски у паперових формах: обираю тільки цей спосіб приготування великодньої випічки – дуже зручно!

Випікання пасок до Великодня – такий само творчий процес, як і створення художньої картини. "Один Факт" зібрав найкращі поради, як користуватись паперовими формами для випікання пасок.

Випікання пасок до Великодня комусь може здатися дуже складним та довгим процесом. Для цього потрібні певні навички та знання. Під час підготовчих робіт в багатьох господинь виникаϵ питання — які саме форми треба обрати для приготування пасок?

Випікати паски можна у формах із різного матеріалу. Вони можуть бути силіконові, металеві, керамічні або ж паперові. Про переваги паперових форм для випікання пасок до Великодня “Один Факт” розповість більш детально.

Паперові форми для випікання великодньої паски виготовляють з повністю натуральної, рослинної сировини. Саме тому ці форми екологічні та абсолютно безпечні для здоровʼя людини. До того ж, випічка в них виходить смачною та не пригоряϵ.

Паперові форми для пасок економлять ваш час. Перед випіканням здоби в духовці їх не треба змащувати оліϵю або вершковим маслом. Якщо порівняти процес випікання пасок у металевих та паперових формах, то в останньому випадку часу на підготовку форм і розкладання тіста йде менше.

 

Паперові форми для пасок та їх переваги
Паперові форми для пасок та їх переваги

Паперові форми для пасок мити не треба. Вони одноразові. Після того, як паски будуть готовими — їх не прийдеться віддирати від поверхні металевої форми.
Ще одна перевага паперової форми для випікання пасок — це те, що в них випічка готуϵться швидше, аніж в металевих банках.

Папір, що використаний для створення таких форм — не промокаϵ і не пропускаϵ жир. Саме тому готові пасочки в паперовій формі можна поставити на скатертину, серветки чи просто на стіл.

Паперові форми для пасок забезпечують тривале зберігання Великодньої випічки. Паска в таких формах довго не буде черствіти, залишиться свіженькою та мʼякою.
Паперові форми заповнюють тістом на 1/3 висоти. Потім їх накривають чистим рушником та ставлять у тепле місце, щоб тісто добре підійшло.

Коли тісто підійметься і заповнить форму на 2/3 — майбутні паски можна ставити в духовку для запікання. Треба слідкувати за тим, щоб паперові форми не пригоряли. Тому температура в електричній духовці не повинна перевищувати 180°С.

Діставати готові паски із паперових форм краще після того, як вони повністю охолонуть. Втім, багато господинь взагалі не знімають паперову обгортку з паски доти, доки не почнуть її їсти.

Нові статті

Схожі статті

Богдан Бенюк підкорив європейське кіно: українського актора нагородили за “Кращу чоловічу роль”

Богдан Бенюк зіграв захоплюючу роль у повнометражному фільмі "Мій карпатський дідусь", за яку й отримав по заслугах, а саме він отримав нагороду.

Донька 87-річної Ади Роговцевої подякувала Богу за маму-акторку з легендарним талантом: “Мені пощастило”

Ада Роговцева є матір'ю двох дітей, однак її син пішов з життя ще у далекому 2012 році, тож нині її радує дочка Катерина, яка шалено захоплюється професіоналізмом мами.

“У нас буде…”: 38-річний MONATIK розповів, що з тижня на тиждень стане батьком втретє – хлопчик чи дівчинка?

Діма Монатік очікує на третю дитину разом із дружиною Іриною, але стать подружжя поки що не розголошує, хоча вже знають хто у них буде - як відреагували на поповнення в сім'ї їхні сини?

“Це було моє рішення”: чому Анна Сагайдачна занесла свого чоловіка в “чорний список” – давно не разом

Анна Сагайдачна нещодавно повідомила про другу вагітність, але про свого обранця акторка нічого не розповідає, хоча має за плечима два шлюби - чому артистка розлучилась із другим чоловіком?