Щоб врожай на вашому городі завжди тішив вас своєю якістю та кількістю – потрібно вчасно збагачувати виснажену землю за допомогою добрив.
Садівники намагаються поліпшити якість ґрунту на власній ділянці за допомогою різноманітних засобів. Зокрема, використовують універсальне народне добриво у вигляді… помідорів. Їх закопують прямо на грядках і це допомагає розвʼязати відразу кілька проблем.
По-перше, корисні речовини, які містяться у томатах – переходять через кореневу систему до інших городних культур. Це – посилює їх зростання.
По-друге, якщо прикопати помідори в землю на городі – то разом із добривом ґрунт вбере в себе й насіння помідорів. Вже наступного року такий самосів стане чудовою базою для розвитку самосіву з новими плодами томатів.
Якщо ви ще в пошуках універсального добрива для ґрунту на присадибній ділянці — обовʼязково збагатіть землю помідорами. В їх складі містить азот, калій та фосфор. Ці компоненти будуть надзвичайно корисними як для самого ґрунту, так і для рослин, які в ньому ростуть. До того ж завдяки аерації земля в місці прикопування помідорів стає більш рихлою та пухкою.
Багато хто із дачників вважає, що найкращого способу для збагачення ґрунту, аніж закопування помідорів – можна й не шукати. В складі плодів томатів містяться фунгіциди, які перешкоджають розвитку грибкових захворювань. До того ж, різноманітні шкідливі комахи не зможуть добратись до помідорів, які заховані під землею.
Як правильно закопати томати в ґрунт?
Якщо ви вирішили випробувати на своєму городі народні способи та поліпшити стан ґрунту – закопайте в землю кілька стиглих помідорів. Бажано для цього зробити лунки глибиною 15-20 см глибиною. Між сусідніми лунками потрібно зберегти відстань у 15 см.
Зверніть увагу, що виконати таку процедуру потрібно до настання заморозків. Коли вдарять перші нічні заморозки – помідорні посадки потрібно вкрити агроволокном.
Посадка помідорів на зиму – це найкращий спосіб захистити свій город від шкідників та водночас отримати ранній та міцний врожай.