Подивимося на головних красунь країни Полякову, Осадчу, Огнєвіч і визначимо: які брови модні в сезоні 2023

Модні тенденції весь час змінюються. Те, що мало гарний вигляд в одному сезоні, в іншому сприймається як моветон. Тож щоб не залишитися осторонь суцільних новинок, будемо орієнтуватися на зірок. Вони точно не будуть носити немодні брови.

Оля Полякова

Суперблондинка віддає перевагу широким і світлим бровам. А щоб такі розміри не здавалися грубими, любителька шльопок обирає доволі світлі відтінки. З її білявим волоссям такий колір поєднується ідеально.

В Олі Полякової брови під колір волосся

Світлокосим дівчатам бажано наслідувати приклад Олі, бо надміру чорні брови нададуть обличчю неприродності. Якщо вони чорні від природи, бажано їх освітлити. Ця порада підійде також рудоволосим красуням. Перед нанесенням фарби поекспериментуйте з консилером. Якщо сподобається, можна вдаватися до фарбування.

Катя Осадча

Катя Осадча залишає природний колір брів

Незмінна ведуча “Світського життя” вищипує брови, залишаючи не дуже тоненькі ниточки, не чіпаючи власного світло-коричневого відтінку, зрідка підфарбовуючи їх. Така форма пасує до овального обличчя, надаючи жіночому образу легкості й не обтяжуючи обличчя.

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч має ідеальну лінію брів

Брюнетка носить прямі й темні брови середньої товщини, які завжди виглядають ідеальними. Темноволосим дівчатам із карими очима подібна класична форма добре пасуватиме. Обличчя виглядатиме більш виразним й гарно обрамленим. Злата зрідка підкреслює крайні куточки хайлайтером, що надає можливість привернути увагу до очей.

Віра Брежнєва

Брови Віри Брежнєвої ширші природної лінії

Під час відвідин денних заходів співачка робить брови світлішими, а ввечері навпаки затемнює. Ширина зазвичай трішки більша, ніж природна лінія брів. Вдома Віра віддає перевагу природному вигляду цієї частини обличчя. Якщо поспостерігати за зіркою, можна дійти висновку, що Брежнєва має потяг до природних відтінків у макіяжі.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.