Бажання дівчини стати мультяшкою призвело до несподіваного: 17 пластичних операцій не пішли на користь

Дівчина вирішила стати схожою на одну улюблену мультгероїню, зробивши силу силенну пластичних операцій. Та згодом вирішила стати схожою на іншу мультяшку. У підсумку шведка Піксі Фокс пережила цілих 17 операцій.

Попервах Піксі забажалося уподобитися Джессіці Реббіт, а згодом шведці заманулося стати такою як Аріель. Задля бажаного результату довелося 17 разів лягти під ніж хірурга. У підсумку Фокс позбулася шести ребер, стала володаркою ідеально тонкої талії. Звісно ж, без збільшення грудей і губ не обійшлося. Крок за кроком юнка рухалася у накресленому напрямку, вважаючи, що робить усе правильно.

Дівчина зробила талію у 35 см

Дівчина вважала мультяшок дуже гарними, та стати схожими на намальованих дівчаток виявилося не так просто. Багато хто з підписників дівчини-мультяшки висловлював захват від її зовнішності. Піксі всіляко нахвалювали, казали, що вона стала справжньою принцесою, як і вподобані нею мультиплікаційні героїні. Декому здається, що на дівчину очікує спілкування з психотерапевтом. Адже неможливо повірити, щоб людина зі здоровою психікою так нещадно над собою знущалася.

Піксі стала справжньою принцесою

У бажанні стати принцесою шведка ледь не померла. Лихо сталося, коли хірурги корпіли над талією дівчини, яку вона забажала зробити в об’ємі всього 35 см. Під час хірургічного втручання відбулося непередбачуване. У підсумку після 5-годинної операції Фокс опинилася в комі. Лише за тиждень наша красуня прийшла до тями.

Нині колишня мультяшка виглядає так

Дивно, але після короткочасної подорожі на той світ Піксі вирішила зав’язати з чудернацькими експериментами зі своїм тілом. Вона хоче повернути собі колишні природні форми. Задля цього знову довелося пережити операцію. Цього разу, щоб зменшити грудні імпланти й повернути губам колишні розміри. Шкода, що ми більше не побачимо справжньої принцеси.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.