Чоловік вкрив себе вже другим шаром татуювань, а його не звільнили зі школи: як учні ставляться до вчителя

На тілі Сільвена Гелайна не залишилося жодного не зафарбованого тату шматочка шкіри. Тим не менш чоловіка допускають до роботи з дітьми у школі.

37-річний парижанин уклав у свій зовнішній вигляд 70 тис. доларів. У мережі його можна побачити під ніком Freaky Hoody. У Сільвена всі 100% тіла замальовані чорнилом. Немає вільного місця ні на язику, ні на очах, ні на яснах.

Та й цього диваку здалося замало. Він вирішив звернутися ще й до пластичних хірургів. У підсумку позбувся сосків і пупка. На подібний крок чоловіка підштовхнуло бажання звільнити трішки місця на тілі для тату-майстра, щоб йому було зручніше продовжувати робити малюнки.

Зараз ніхто не згадає, який вигляд мав чоловік 10 років тому

На диво, мешканець Франції працює у школі, навчаючи азів грамоти найменших учнів. Коли приїхав до Парижа з Лондону у 2012 році, вчитель мав пристойний вигляд і носив костюм із краваткою. Пристав до роботи в коледжі Далвіча.

Згодом у Сільвена сталася особистісна криза, він вирішив, що слід щось кардинально змінити в житті. Помітив тату на шиї у банкіра. Потім звернув увагу на розцяцьковані руки офіціанта у кав’ярні. Наслідки процесу самопізнання, що тривали 10 років, ми можемо тепер бачити на тілі педагога.

Дивак приступив до другого шару, покриваючи тіло тату

За 3 роки Сільвен пройшовся по тілу в один шар. Потім узявся за другий поверх першого. Нині роботи ще тривають. Коли все буде закінчено, вчитель планує зробити ще й третю серію малюнків на тілі. Напевно, поставив собі за мету у 90 років стати повністю чорним.

Подібна снага до татуювань не завадила специфічній роботі. Нині у Гелайна перебувають на навчанні 29 учнів віком від 7 років. Викладач жартує, що діти звикають до його зовнішності за 2 хвилини, батьки – за 2 дні. Дідусям і бабусям школяриків на усвідомлення, хто перед ними, зазвичай потрібно близько двох тижнів.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".