Найважливіше у протисонцевих окулярах – захист від ультрафіолету: форму оправи слід підбирати під обличчя

Протисонцеві окуляри є не лише модним аксесуаром, але й дуже корисним засобом. Затемнене скло захищає очі від ультрафіолетового опромінення й запобігає появі зморшок, адже перебуваючи на сонці, людина мружиться.

Протисонцеві окуляри є не лише модним аксесуаром, але й дуже корисним засобом. Затемнене скло захищає очі від ультрафіолетового опромінення й запобігає появі зморшок, адже перебуваючи на сонці, людина мружиться.

Потап у квадратних окулярах

Треба не лише звертати увагу на форму протисонцевих окулярів й дивитися, як вони пасують до обличчя, але й дізнатися, наскільки дана модель здатна захистити ваші очі. Тож найперше обирайте не фасон, а рівень захисту від УФ-променів. Бажано, щоб на етикетці була позначка 100% або ж UV400. На крайній випадок можна купити з 99% захистом від ультрафіолету. Якщо показник менший, відкладіть цю модель убік.

Як обрати окуляри під форму обличчя

З рівнем захисту розібралися. Тепер треба знати, яка форма окулярів пасуватиме найкраще.

Жінкам із видовженим обличчям, краще зупиняти вибір на овальних чи заокруглених лінзах.

Кругле обличчя найліпше виглядатиме в окулярах квадратної або прямокутної форми. Завдяки прямим лініям вони створюватимуть ефект витягання обличчя.

Лесі Нікітюк пасують навіть лижні окуляри

Правильний овал обличчя буде мати гарний вигляд з будь-якою оправою. Але найбільшого ефекту вдасться досягти з формою “котяче око”.

З “авіаторами” треба бути обережними. Вони пасують далеко не всім. Щоб виглядати в таких окулярах стильно, слід мати трикутну форму обличчя.

До ніжних м’яких рис обличчя підійдуть метелики, крапельки чи “котяче око”.

Вузьке обличчя найкраще виглядатиме в оправі у формі метелика з піднятими зовнішніми краями. Можна також застосовувати великі лінзи з масивними дужками.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.