Після виходу стрічки Ґрети Ґервіґ Барбіманія охопила весь світ: кожна знаменитість намагається долучитися

Комедійна мелодрама "Барбі" побила рекорд у прокаті. Минуло всього 17 днів показу, а квитків продано на 1 мільярд доларів. Навіть другу частину Гаррі Поттера заради мільярда довелося демонструвати аж 19 днів. Не дивно, що після такого успіху барбіманія захопила весь світ.

Комедійна мелодрама “Барбі” побила рекорд у прокаті. Минуло всього 17 днів показу, а квитків продано на 1 мільярд доларів. Навіть другу частину Гаррі Поттера заради мільярда довелося демонструвати аж 19 днів. Не дивно, що після такого успіху барбіманія захопила весь світ.

Андре Тан

Андре Тан придумав вбрання для ляльки

Стиль барбікор поширився на мільйони людей. Не залишився осторонь і відомий український дизайнер. Він прикликав на допомогу штучний інтелект, щоб показати підписникам Інстаграму, як би лялька виглядала, аби вбралася у розроблений ним гардероб.

Донька Шварценеггера

Старша донька Термінатора теж піддалася суцільній паніці. Кетрін Шварценеггер внесла у свій гардероб рожеві елементи. 33-річна письменниця похвалилася новим барбілуком у своєму акаунті в Інсті.

Донька Шварценеггера підділася барбіманії

Щоправда, вбралася не повністю в рожеве. У Барбі Кетрін запозичила лише окуляри й рожеві мітенки ледь не до плечей. І звісно ж щиру розслаблену посмішку.

Леся Нікітюк

Ведуча перевтілилася у справжню ляльку Барбі. До рожевого одягу додалася ще й коробка з магазину й цінник. Разом із “кварталівкою” Іриною Готун, яка стала пупсом, дівчата започаткували цикл коротеньких відео, які неабияк заполонили фоловерів в Інстаграмі.

Леся, звісно ж, хвалиться вишуканими манерами й дорогим ексклюзивним одягом, а Іринин персонаж вбирається у що попало, купуючи вбрання у першому-ліпшому супермаркеті. Шанувальникам зірок настільки припали до вподоби веселі діалоги дівчат, що довелося знімати другу, третю і навіть четверту частину. Дехто вже мріє навіть про 2-ий сезон.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.