Серед зірок поширюється мода на одну сукню: уподобали фасон Оля Полякова, її донька Маша, Олена Шоптенко

Останнім часом усе частіше можна зустріти на знаменитостях однаковісіньке вбрання. Зокрема, шалену популярність має одна брендова доволі відверта сукня.

Цю трикотажну сукню українського бренду T.Mosca з перевернутим топом можна побачити на багатьох зірках. Вбрання, що відкриває животик, є в гардеробі Олі Полякової. Суперблондинка придбала сукню за 7,5 тис. гривень у сірих тонах.

Оля Полякова, донька Маша та Олена Шоптенко вбралися в однакові сукні

Таку ж, але чорну, дбайлива матуся купила і своїй старшій доньці Маші. Обидві вбралися по-модному й нумо співати пісень та обніматися. Заразом закликали інших мам і доньок зробити щось подібне.

Оля Полякова, донька Маша та Олена Шоптенко вбралися в однакові сукні

Днями в мережу Інстаграм виклала Сторіз й хореографиня Олена Шоптенко. І що ми бачимо? На танцівниці та ж сама сукня, тільки зеленого кольору! Усе в наявності – перекручений ліф, драпірування на спідниці. Той же бренд, тільки різні відтінки віскози. Олена пролила світло на популярність саме цього фасону серед зірок, підписавши власну світлину:

“Плаття, яке тримає у формі”.

І дійсно, після тістечок та цукерок подібне вбрання не вдягнеш. Треба ще добряче попітніти у спортзалі чи на паркеті, щоб сукня виглядала ідеально, відкриваючи на оглядини широкого загалу підкачаний зірковий животик.

Оля Полякова, донька Маша та Олена Шоптенко вбралися в однакові сукні

На сторінці бренду можна побачити чимало інших кольорових варіацій цього цікавого фасону. Тож модницям буде з чого обирати. А зіркові приклади вже є перед очима – можна купувати, як в одної з Полякових чи Шоптенко, або ж обрати інший колір до лиця. Головне – вчасно втягнути живіт, щоб у розрізі сукні було видно гарні кубики, а не сальце.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.