“Курс на жіночність”: дизайнер одягу Андре Тан назвав 6 головних модних трендів весни 2024 року

Дизайнер модного одягу Андре Тан розповів про головні тренди весни 2024-го року і назвав глобальну весняну тенденцію. Дізнайтесь прямо зараз, які саме тренди будуть модними цього сезону.

Дизайнер модного одягу Андре Тан розповів про головні модні тенденції весни-2024. За словами стиліста — глобальною тенденцією цього весняного сезону стає курс на жіночність. Він наполягає на тому, щоб кожна прекрасна жінка не боялася проявляти себе у різноманітних іпостасях. Читайте нижче про головні тренди весни-2024 року, які назвав Андре Тан.

Спущені плечі

Модні тренди весни-2024: спущені плечі
Модні тренди весни-2024: спущені плечі

Одяг зі спущеними плечима вже давно прийшовсь до вподоби українським жінкам. І цієї весни він також буде у трендах, бо виглядає напрочуд гарно і неперевершено.

Білий колір

Модні тренди весни-2024: білий колір
Модні тренди весни-2024: білий колір

Моделі одягу у класичному білому кольорі, на думку Андре Тана — прекрасний сам по собі. Дизайнер називає його найвеснянішим, жіночним і асоціює одяг у білих кольорах із невинністю. Відомий український стиліст наголошує, що одяг білого кольору чудово виглядає як в самостійному варіанті, так і в комбінації із іншими стилями та кольорами.

Багатошаровість

Модні тренди весни-2024: багатошаровість
Модні тренди весни-2024: багатошаровість

Багатошаровість була в трендах протягом минулої осені та зими. І зараз, із настанням теплої погоди — цей тренд плавно перейшов до категорії весняних і літніх трендів.
Андре Тан радить весною 2024 року поєднувати топи із сорочками, одягати плащі разом із піджаками, а до класичних джинсів додавати шовкові хустки та спідниці.

Квіти

Модні тренди весни-2024: квіти
Модні тренди весни-2024: квіти

В трендах весни 2024 року буде також і одяг, прикрашений яскравими та великими квітами. Андре Тан звернув увагу, що зараз вириваються у тренди великі червоні квіти.
Ще один варіант декору весняного одягу: квітковий 3D-малюнок. Ним стилісти прикрашають зараз і чокери, і сукні різних фасонів, і спідниці.

Поєднання білих кольорів із чорними

Модні тренди весни-2024: поєднання білих кольорів із чорними
Модні тренди весни-2024: поєднання білих кольорів із чорними

Сучасні тенденції в світі високої моди радять трохи по-іншому поглянути на поєднання білого та чорного відтінків в одязі. Андре Тан радить поєднувати білий та чорний кольори в одязі у нерівних пропорціях. На думку дизайнера: найкращий варіант поєднання — це коли один з кольорів (білий або ж чорний) у жіночому вбранні переважає.

Занижена талія

Модні тренди весни-2024: занижена талія
Модні тренди весни-2024: занижена талія

Серед модних тенденцій весни-2024 Андре Тан назвав і сукні із заниженою талією. Зазвичай такий одяг має приталений крій та пишну спідницю, лінія якої починається від стегон, а не від талії (як у класичних сукнях).

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".