Штани палаццо заполонили гардероби українських зірок: з чим їх носять Могилевська, Сумська і Мішина

Про те, що штани палаццо нині в тренді, можемо судити з луків відомих модниць Могилевської, Сумської, Мішиної. Чому б і нам із вами не вбратися у стильний гарний одяг?

Штани палаццо мають високу посадку. Ширина починається вже від пояса. Вбравшись у такі штани, складатиметься враження, ніби ви перебуваєте у спідниці. Попервах у 30-их роках минулого століття ці широкі легкі штани Коко Шанель запропонувала носити на курорті, прогулюючись набережною.

На початку 50-их колекцію широких штанів продемонстрував Еміліо Пуччі. Оскільки показ модної колекції відбувався у палаццо Пітті, то й ця частина одягу отримала подібну назву.

З чим носити штани палаццо: Ольга Сумська

Не треба плутати палаццо зі штанами кльош. У нашому випадку штани починають розширятися від самого пояса, тоді як у кльош це робиться набагато нижче. Схоже, весняно-літню колекцію 2024 повністю заполонять палаццо. Тож треба бути готовими до цього й запастися потрібною моделлю завчасно.

З чим носити штани палаццо: Наталя Могилевська

Наші зіркові модниці обрали для палаццо чорну гаму. Ольга Сумська поєднала широкі штани з піджаком із такої ж легкої тканини. Доповнили лук блуза з глибоким вирізом та високі чорні рукавички. Взуття актриса обрала яскравого золотавого відтінку – черевички з вузьким носком на тонкій шпильці.

З чим носити штани палаццо: Ксенія Мішина

Наталя Могилевська, яка останнім часом із головою пірнула в побудову родинних стосунків із чоловіком та дітьми, вбралася по-домашньому. Атласна піжама у співачки теж чорного кольору. Вільний крій дозволяє почуватися легко й невимушено в ліжку. До того ж у піжамі зі штанами палаццо зручно читати книжки.

Як завше, бадьора й активна Ксенія Мішина продемонструвала чорний лук із надміру довгими штанами палаццо, які акторка поєднала з масивними черевиками на товстій платформі.

Нові статті

Схожі статті

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.