Зірки відмовляються від гель-лаку: Катерина Осадча, Наталія Сумська, Даша Кацуріна не фарбують нігті

Мода на натуральний манікюр відображає загальну тенденцію суспільства до природності і здорового способу життя та більшість зірок відмовляється від гель-лаку: подробиці.

Раніше, бажання виділитися чимось незвичайним виявлялося у виборі яскравого манікюру. Кожен хотів мати на нігтях вишукані орнаменти, яскраві кольори, а може, навіть імітувати природні ефекти. Проте, сучасні тренди показують зміну у підході до догляду за нігтями. Чи не частіше тепер можна помітити зірок, що обирають манікюр і педикюр у натуральному стилі.

Зазвичай це вишукані відтінки молочного або бежевого, які відрізняються своєю природністю і однотонністю. Ці кольори пасують під будь-який образ і не викликають агресивних асоціацій. Такі дівчата виглядають особливо розкішно, навіть в звичайний день. Ці відтінки додають образу витонченості та шарму, без зайвих надмірностей.

Сучасні зірки вибирають невидимий манікюр, який надає нігтям здоровий блиск. Таким чином, натуральний манікюр стає символом елегантності та вишуканості в світі манікюру. Популярність натурального манікюру стрімко зростає, спонукаючи до переосмислення традиційних поглядів на догляд за нігтями.

Одним з ключових аргументів на користь нігтів без гель-лаку є їх природність і естетичний вигляд. Багато жінок вважають, що природні нігті виглядають набагато привабливіше. Також догляд за натуральними нігтями може бути менш завантаженим у часі та фінансах, оскільки він не потребує постійних візитів до салону краси для корекції та підтримки штучних покриттів.

Важливою мотивацією для обрання натурального манікюру є екологічна сторона питання. Сучасна тенденція до екологічної свідомості змушує нас звертати увагу на вибір матеріалів, які мають мінімальний вплив на навколишнє середовище. Використання акрилових та гелевих матеріалів може негативно позначитися на довкіллі через їх видалення та викидання. Тому, шукаючи стильні та модні варіанти манікюру, багато жінок віддають перевагу природним і біорозкладним матеріалам.

Нові статті

Схожі статті

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.