Що таке плавучий манікюр і чим він відрізняϵться від класичного френчу: цікавий тренд весни 2024

Цей різновид весняного манікюру зможуть оцінити поціновувачки мінімалізму. Дизайн схожий на класичний френч, але все ж відрізняϵться від нього формою та розташуванням смужки на нігтьовій пластині.

Плавучий манікюр — новий дизайн для ваших нігтиків, який весною 2024 року прийшов на зміну класичному французькому френчу. Головна його особливість полягаϵ у тому, що майстер манікюру візуально створюϵ ефект звичайного френчу за допомогою риски. Але ϵ нюанс. Риска може бути розташована не зверху на кінчиках нігтів, а посередині або знизу на нігтьовій пластині.

Звичайний нейл-арт, схожий на класичний френч – став розповсюджуватись в світі з 2019 року. Саме тоді майстер Трейлі Лі перетворила класичну горизонтальну риску французького манікюру на вертикальну.

Різновиди плавучого манікюру
Різновиди плавучого манікюру

В 2024 році тренд продовжила популяризувати інша нейл-майстриня Джулі Кандалек, яка робить дизайн нігтиків для акторок Джессики Честейн та Лоурен Санчес. Джулі створила свій власний фірмовий стиль манікюру, намалювавши кольорову рисочку посередині нігтя.

Плавучий манікюр створюϵ ідеальний простір для творчості будь-якого нейл-майстра. Риску на нігтьовій пластині можна малювати горизонтально або вертикально, розміщувати її в різних частинах нігтиків, робити кінчики круглими або гострими, додавати акценти.

Багато майстринь прикрашають плавучий манікюр різнокольоровими камінчиками або блискітками.

Наприклад, якщо ви бажаϵте зробити нігтики візуально більш довгими — рисочку можна намалювати ближче до початку нігтика.

Плавучий манікюр - тренд весни 2024 року
Плавучий манікюр – тренд весни 2024 року

Ще один варіант дизайну в стилі плавучого манікюру — подвійний френч. В ньому майстер малюϵ відразу дві риски одного кольору. Одна з них розташована нижче, а друга йде по самому краю нігтика. Візуально це виглядаϵ, ніби подвійний ніготь.

А ще плавучий манікюр може бути представлений двома горизонтальними рисочками, що намальовані паралельно одна одній.

Весняний дизайн для нігтів: плавучий манікюр
Весняний дизайн для нігтів: плавучий манікюр

Рисочки на нігтьовій пластині можуть розташовуватись в однакових місцях або ж хаотично розкидані. Деякі з майстрів нейл-дизайну використовують техніку змішування стилів.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?