Місячний календар манікюру 2024: сприятливі дні, коли можна робити манікюр на короткі і довгі нігті у липні

Ваші нігті будуть доглянутими та неймовірно гарними, якщо ви будете дотримуватись місячного календаря: коли краще робити манікюр у липні 2024 року?

У липні 2024 року місячний календар манікюру набуває особливого значення для всіх, хто прагне подбати про здоров’я і красу своїх нігтів. Вплив фаз Місяця на швидкість росту і структуру нігтів є важливим фактором, який варто враховувати при плануванні догляду за нігтями.

Період спадання (1-5, 22-31 липня) характеризується зниженням енергетичної активності. В цей час організм сповільнює внутрішні процеси, що призводить до зміцнення нігтьової пластини і покращення її загального стану. Для жінок, які цінують довготривалість і здоров’я своїх нігтів, це сприятливий період для довготривалого манікюру та збереження його форми.

Експерти назвали сприятливі дні для манікюру в липні
Експерти назвали сприятливі дні для манікюру в липні

У період зростання (7-20 липня) внутрішні процеси прискорюються, отримуючи енергію з Місяця. Швидкість росту нігтів збільшується, але разом з цим збільшується ймовірність пошкоджень, ламкості і розшарування. Жінки, які прагнуть до довгих нігтів, повинні приділяти особливу увагу їх догляду і використанню живильних засобів.

Фаза Молодика, яка припадає на 6 липня, визначається як період найменш підходящий для манікюру через низький рівень енергії. У цей час організм особливо вразливий, що може вплинути на загальний стан нігтів, зробивши їх більш схильними до пошкоджень при манікюрних процедурах.

Експерти назвали сприятливі дні для манікюру в липні
Експерти назвали сприятливі дні для манікюру в липні

Повний місяць, що настає 21 липня, характеризується підвищеним енергетичним потоком, який зазвичай сприяє загальному фізичному самопочуттю. Однак цей період вимагає обережності у догляді за нігтями та шкірою рук через підвищену схильність до алергічних реакцій на косметичні засоби.

Експерти назвали сприятливі дні для манікюру в липні
Експерти назвали сприятливі дні для манікюру в липні

Найкращими днями для відвідування салону в липні 2024 року будуть 9, 12, 13, 18, 19 і 20 липня. У ці дні можна сміливо проводити найскладніші роботи і експерименти з нігтями. Для тих, хто віддає перевагу простішим процедурам або догляду за нігтями в домашніх умовах, кращими днями будуть 1, 2, 7, 8, 10, 22, 27 і 29 липня.

Однак, є й несприятливі дні для візиту до майстра. До них належать 4, 6, 14, 17, 21, 23, 24, 28, 30 і 31 липня.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?