Як приготувати домашній майонез за 30 секунд: в рази смачніший за магазинний, і склад корисний

Домашній майонез за цим рецептом виходить дуже смачний. До того ж усі інгредієнти завжди є під рукою. Можна не боятися магазинної хімії. Що покладете, те й матимете в підсумку.

Майонез на кухні використовують усі без виключення господині. Тільки коли ви берете упаковку в супермаркеті, не знаєте, скільки часу цей продукт перебував на поличці без холодильника й інших належних умов зберігання. А в домашніх умовах завжди можна зробити невелику свіжу порцію за необхідності.

Вам знадобиться:

  • 150 мл олії;
  • 0,5 ч.лож. гірчиці;
  • 1 яйце;
  • 0,25 ч.лож. солі;
  • 0,25 ч.лож. цукру;
  • 1 ст.лож. лимонного соку.
Як приготувати майонез у домашніх умовах

Багато хто боїться готувати домашній майонез через використання сирих яєць. Та є одна хитрість, що дозволить усунути всі можливі ризики. Тож берімося до справи! Спочатку яйце ретельно вимийте з содою, щоб прибрати всіх можливих шкідників ззовні.

Як приготувати майонез у домашніх умовах

Далі налийте в мисочку крутий окріп й опустіть у нього яйце. Витримайте рівно 1 хвилину, після чого дістаньте яйце ложкою і перекладіть у холодну воду. За цей час білок не встигне згорнутися, а всі шкідливі речовини всередині зникнуть під дією кип’ятку.

Як приготувати майонез у домашніх умовах

Яйце розбийте в місткість, у якій збиватимете його. Додайте сіль, цукор, гірчицю. Увімкніть блендер і збивайте масу до побіління. Важливо, щоб голівка блендера покрила яйце повністю. Навіть якщо жовток змішався з білком, допоки ви його розбивали, це не страшно. Головне – максимально накрити збивалкою.

Потім починайте потроху вливати олію, продовжуючи процес збивання. В останню чергу додайте лимонний сік. Збивайте ще 5-10 секунд і можете вимикати блендер. Все, домашній майонез готовий. Можете намащувати його на хліб або додавати в салати чи інші страви.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.