Люблю взимку квашену капусту і не тільки за її смак, а за неймовірну користь: ось чим вона мені допомогла

Квашена капустка — популярна страва в багатьох східноукраїнських родинах. "Один Факт" розповість вам, яка із країн почала готувати квашену капусту вперше і які корисні властивості має цей продукт.

Квашена капуста — одна із найпопулярніших страв української і східноєвропейської кухні. Принцип її приготування заснований на процесах ферментації, які в давнину використовувались для збереження продуктів від швидкого псування.

Квашену капусту вперше приготували понад 2000 років тому в Китаї
Квашену капусту вперше приготували понад 2000 років тому в Китаї

Вперше готувати квашену капусту почали понад 2 тисячі років тому — на території Китаю. Цей продукт користується великим попитом і популярністю і в наш час. Які корисні властивості має квашена капустка — нижче розповідає “Один Факт”.

Зміцнення імунітету

Регулярне вживання квашеної капусти налагоджує мікрофлору кишечника, відновлює кишковий мікробіом. Здорова мікрофлора перешкоджає зростанню шкідливих бактерій, а ще — сприяє виробленню в кишечнику природних антитіл.

Регулярне вживання про біотичних продуктів, до числа яких належить і квашена капуста – помітно знижує ризики розвитку інфекційних захворювань.

Покращення травлення

Квашена капуста сприяє покращенню травлення
Квашена капуста сприяє покращенню травлення

Квашена капуста — це чудове джерело пробіотиків. Ці речовини містяться в ній у великій кількості і допомагають відновити кишковий мікробіом. Додатково до них йдуть ферменти, які теж гарно впливають на роботу шлунка і кишечнику.

Велика кількість поживних речовин

Квашена капуста не містить в своєму складі жиру і вважається дієтичним продуктом. В 100 грамах міститься всього лише 19 ккал і саме тому квашену капусточку можна додавати до щоденного дієтичного раціону.

В складі квашеної капусти містяться фолат, залізо і марганець. Крім цього, продукт містить вітаміни групи К1, С і В6.

Сприяє схудненню

В складі квашеної капусти міститься дуже мало калорій, і саме тому вона може посприяти вашому схудненню. Звісно, за умови регулярного вживання разом із гарнірами.

Квашена капуста містить велику кількість пробіотиків
Квашена капуста містить велику кількість пробіотиків

До того ж, в складі квашеної капусти міститься велика кількість рослинної клітковини. Саме завдяки їй після вживання продукту відчуття насичення залишається із вами надовго. Вживання капусти допомагає скоротити кількість калорій і сприяє зниженню ваги.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.