Як виглядають онуки Ольги Сумської, які зростають за парканом у злих сусідів

Коли старша донька Ольги Сумської Антоніна Паперна закінчила школу й університет, постало питання – де прилаштуватися. Обирали між Польщею та росією. На жаль, обрали москву. Тепер Тоня залишилася відрізаною від родини, але виїжджати звідти не планує, бо має коханого чоловіка і двох дітей.

Війна розбила чимало людських доль. Потерпає від неї і народна артистка України Ольга Сумська. Через бойові дії між двома країнами не може відвідати ані доньку, ані онуків. Доводиться спілкуватися виключно телефоном. Бабуся розповідає онукам українські казки. Навряд чи дітлахи розуміють, про що йдеться, але слухають.

Антоніна Паперна знайшла своє щастя у москвіРозповідаючи про московську рідню в інтерв’ю, Сумська не стримувала сліз, описуючи, як Тоні важко, адже вона все розуміє і мовчить, бо боїться. Та якщо зазирнути в Інстаграм-аккаунт актриси, який, до речі, закритий для українців, за останній рік можна побачити два пости, в одному з яких Паперна виклала світлини в оголеному вигляді.

Перед тим, як їхати до москви, Тоня закінчила університет культури в Києві. Потім вирішила відшліфувати акторську майстерність у Щуці. Під час знімання молода актриса познайомилася з Володимиром Ягличем, який уже має за плечима невдалий шлюб із Світланою Ходченковою.

Сина Яглич не показує широкому загалу

За одними джерелами, актор та і не одружився з українкою. Інші стверджують, що весілля таки було, але таємне, і Паперна вже має російський паспорт. Хай там як, а у Тоні з Володимиром з інтервалом у 2 роки народилося двоє дітлахів. Старшій Єві 5 років, а Данилі – всього 3 рочки.

Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Не часто зазирає у соцмережі і її чоловік. Яглич засвітився лише на 9 травня, привітавши підписників із Днем перемоги. Донечку батьки зрідка показують шанувальникам, а от обличчя синочка воліють приховувати від широкого загалу.

Для коханої і дітей Володимир придбав будинок у Підмосков’ї поряд із житлом Павла Прилучного. Перебралися з двокімнатної квартири в нове помешкання на березі Істри ще до початку ковідного карантину. Тож під час самоізоляції особливо не постраждали.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".