Тимур Мірошниченко вирішив усиновити дитину: які перепони стали на цьому благородному шляху у ведучого

З початком війни й появою великої кількості сиріт багато хто зі знаменитостей заговорив про усиновлення згорьованих малюків. Ведучий Тимур Мірошниченко став одним із таких людей. Але на шляху до благородної справи виникли певні труднощі.

Коли Юрій Горбунов прохопився, що бажає усиновити дівчинку-сироту, дружина Катя Осадча не відмовила, наголосивши, що це потрібно зробити після перемоги. Тимур Мірошниченко з дружиною не стали чекати закінчення бойових дій і взялися до рішучих дій вже зараз.

Подружжя Мірошниченків збирається всиновити дитину

Для подружжя було неважливо, хто це буде – хлопчик чи дівчинка. Вони готові прийняти маля в родину і любити, як рідних дітей. Щоправда, таки виник пріоритет. Майбутні усиновителі побачили в мережі світлину хлопчика, який припав їм до вподоби. Тож взялися до усунення бюрократичних перепон.

Тимур Мірошниченко мріє про ще двох дітей

Виявилося, що система усиновлення в нашій державі надто складна. Слід збирати купу документів, оббігати чимало інстанцій. Тож Мірошниченки не певні, що поки все оформлять, зможуть забрати до себе додому саме вподобане хлоп’я.

Тимуру й Інні було прикро дізнатися, що дітей, які втратили батьків через бойові дії, ще й досі не поставили в чергу на усиновлення. Як виявилося, охочих надати постраждалим від російської агресії діткам власний дім і свою любов, чимало. Але відповідні служби мають суворо дотримуватися букви закону, щоб бідолашки не потрапили в погані родини, а дійсно знайшли люблячих батьків.

У Мірошниченків підростають двоє власних діточок – Мія і Марк. Тимур з Інною побралися 6 років тому. За рік на світ з’явилася донечка, а ще через 2 роки сім’я поповнилася синочком. Та батьки хочуть мати багатодітну родину, мріючи принаймні про чотирьох малюків. Можливо, згодом Інна народить ще раз. А поки бажають надати пристойні умови життя сироті, батьків якої вбито на війні.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.