Мама кварталівця Юрія Ткача сама обрала собі невістку: Вікторії на той час було всього 16 років

Гуморист Юрій Ткач на сцені може фліртувати з дівчатами. Але вдома залишається примірним сім'янином ось уже 9 років поспіль. Пригадаймо, як відбулося доленосне знайомство кварталівця з його коханою Вікторією.

Вперше Ткач побачив Вікторію на відзначенні 50-річного ювілею свого батька. Мама майбутнього артиста попрохала подругу-хореографиню, щоб пара танцюристів виступила на святі. Юрко випадково зазирнув у гримерку й побачив струнку білявку. Мама підморгнула сину й наказала звернути увагу на гарну дівчинку.

9 років тому наречені виглядали саме так

Юрій обурився: їй же всього 14 років! Але жінка не вгавала – сказала, щоб запримітив на майбутнє. Молодик помилився. Вікторії було не 14, а 16, а сину ювіляра тоді вже минуло 24 роки. Вдруге молодята побачилися через 5 років, коли Ткач був ведучим на дні народження танцювального колективу. Під час репетиції Віка впізнала старого знайомого й сама підсіла ближче до нього. Потім проявила ініціативу вдруге – написала молодику.

Вікторію з членом сім’ї Бусею

Той у відповідь запросив провести весело час на турбазі. Вікторія не відмовила, але підстрахувалася, приїхавши з подругою. Тож довелося обмежитися виключно поцілунками. Подруга дівчини Саха надалі стала кумою, а поки весь час супроводжувала Віку на побаченнях – ходила з закоханими в кіно, гуляли втрьох.
За 2 роки Юрко з Вікою одружилися. Жодного романтичного освічення парубок не підготував. Дівчина сиділа на дивані, дивилася кінофільм, пила чай, а він запросив її стати дружиною. Навіть обручки не збереглося – Вікторія згубила її, коли ходили в гості до друзів.

Вікторія з Лізою і Бусею

Разом із подружжям живе собака Буся. Їй уже 10 років, а за рік після весілля родина поповнилася донечкою Лізою, якій нині минуло 8. Судячи з Інстаграму Вікторії, жінка з дитиною нині перебуває в Києві.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.