Один факт і три цікавих легенди про ведучу Машу Єфросиніну та волонтера Сергія Притулу, які не підтвердилися

Відомі люди зазвичай мають не лише численну армію шанувальників, але й чимало недоброзичливців. Маша Єфросиніна та Сергій Притула не стали винятком з правила. Дізнаймося, що із розповсюдженої про них інфи є правдою, а що явною брехнею.

Маша Єфросиніна пила настоянку для схуднення

Всі знають, що ведуча раніше була дівчиною в тілі, а потім значно схудла. От шахраї і скористалися цим, підробивши сторінку зірки в Інстаграмі. Виставили фото Маші до схуднення і зараз, сповістивши, що таких разючих результатів вона досягла завдяки настоянці від тітоньки Ані.

Коли знайомі стали цікавитися в Єфросиніної, чи це правда, знаменитість була в шоку. А Сергій Притула у відповідь пригадав історію, як аферисти від його імені взагалі рекламували засіб від глистів.

Сергій Притула обкрадає власний благодійний фонд

Новину, що Притула завищив вартість БТРів у 2,5 раза, розповсюдив колишній феесбешник Юрій Швець. Сергія страшенно розлютило те, що його звинувачує в розкраданні гуманітарки саме росіянин.

Маша Єфросиніна і Сергій Притула стали жертвами фейків

Вперше цю новину волонтеру сповістила мама. Сергій звернувся до українців із закликом не вірити у різноманітні вкиди і ретельно фільтрувати інформацію, що розповсюджується в Інтернеті. Адже його фонд тільки за останній рік зібрав понад 2 млрд гривень на потреби ЗСУ. Зрозуміло, що супротивнику це дуже не подобається.

До речі, сам Юрій Швець хоч і називає себе однокурсником путіна, насправді навчався у тому ж навчальному закладі, але в різні роки.

Сергій розмовляє з мурахами

А от це чистісінька правда. Мурашину ферму Притула подарував сину ще до війни. Коли почалися бойові дії, татусь відвіз Дмитрика до Тернополя, де вже перебувала решта родини. Мурашки ж залишилися вдома.

Сергій Притула на самоті розмовляє з мурахами

Довелося доглядати комах і слідкувати за їхнім розвитком. Щоб не з’їхати з глузду, чоловік почав балакати до підопічних. І так знімав напругу, що накопичилася за день.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".