Життя Володимира Кличка з Гейден Панеттьєрі не склалося: з ким нині перебуває єдина донечка боксера-чемпіона

Хоч Володимир Кличко й був одружений всього півтора року, але доньку йому подарувала зовсім не дружина. Голлівудська зірка Гейден Панеттьєрі мріяла створити сім'ю і народила відомому боксеру Каю Євдокію. Дізнаймося, де нині перебуває дівчинка.

Епопея з голлівудською зіркою тривала з 2009 року з постійними розставаннями і примиреннями. 2014-го Хейден навіть спромоглася народити боксеру донечку, але хорошою мамою для дівчинки так і не стала.

Допоки новоспечений татусь залюбки змінював немовлятку памперси, породілля перебувала у стані глибокої післяпологової депресії. Американка надміру переживала через набрані під час вагітності кілограми. Тому дуже скоро знову взялася за старе – почала вживати наркотики, хоча здавалося, що з цією залежністю покінчено раз і назавжди.

Володимир Кличко обожнює свою єдину доньку

Вони протрималися разом до 2018 року, а потім попрощалися остаточно. При цьому Каю татусь забрав із собою до Києва. Опікуватися дитиною взялися батьки боксера. А Гейден тим часом пустилася берега, весь час фігуруючи в світових таблоїдах і змінюючи чоловіків, немов рукавички.

За недбале ставлення до материнських обов’язків, алкоголізм і наркотичну залежність актрису було позбавлено материнських прав, і Володимир став одноосібним опікуном дитини. Гейден не заперечувала, вважаючи, що з татом дівчинці буде набагато краще, ніж із такою матір’ю, як вона.

Гейден Панеттьєрі погодилася, що доньці буде краще з татусем

Кличко-молодший ні в чому не відмовляє своїй кровиночці, підтримуючи будь-яке захоплення. Не заперечував, коли Кая захопилася катанням на конях. От тільки до боксу 8-річну доньку татусь поки що не привчає.

Після початку війни Володимир не став вивозити дитину з Києва. Коли татка немає вдома, вона знаходиться під пильним наглядом бабусі. А їздити Кличку доводиться багато. Він зустрічається з багатьма світовими лідерами, щоб наголосити на необхідності ще більшої допомоги Україні. Зокрема, чемпіон бачився з Олафом Шольцем і Борисом Джонсоном.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.