Шалений успіх мультфільму “Мавка” в Україні поширився усім світом: французам лісові пригоди припали до снаги

Мультиплікаційний фільм "Мавка. Лісова пісня" наробив фурору не лише в Україні, ставши лідером прокату, але й в інших країнах залишив конкурентів далеко позаду.

Український тріумф

Картину зняли за твором Лесі Українки. Мультик побив усі касові показники в нашій країні. Лише за перші три вихідні прокату “Мавку” у кінотеатрах переглянули майже 650 тисяч глядачів. Вона відразу вийшла у лідери за зборами – 82 млн гривень за три тижні. Це небувалий успіх як для художніх, так і мультиплікаційних фільмів в Україні.

Лісова дівчина зачарувала тисячі глядачів

 

Фільм прийшовся українцям до душі настільки, що деякі ходили на сеанс двічі, а то й тричі, щоразу відкриваючи для себе щось нове. Магія, любов і добро – незмінні цінності, що здатні отримати відгук у людських душах, навіть опалених війною.

“Мавка” поставила на вуха всю Францію

З українцями справа зрозуміла. Головні герої знайомі та близькі їм ще з дитинства. Але ж і в інших країнах стрічку сприйняли на “ура”. Лише за один день показу 29 березня “Мавку” подивилися 74 тис. французів. Навіть голлівудський “Шазам” досяг всього лише 42 тисяч переглядів. А що буде по завершенні квітня, протягом якого демонструватиметься український мультфільм?

За перші три тижні українського прокату Мавка вибилася в лідери

Під час французького дубляжу картина змінила назву на “Королівство Наї”. Планується, що “Мавка” вийде у прокат у вісьмох десятках країн світу.

Історія створення

Компанія FILM.UA зацікавилася містичною лісовою історією ще в далекому 2015 році. За 2 роки глядачі побачили тизер майбутньої стрічки. Але у такому вигляді персонажі не збереглися. Їхній дизайн згодом змінили.

“Мавку” рекламували, де тільки можна: на Укрпошті, в “Сільпо” й цілій низці торгових марок. Держава теж взяла участь у створенні епохальної стрічки, виділивши майже 50 мільйонів гривень, що склало чверть усіх витрат на виробництво.

Нові статті

Схожі статті

Співав на Майдані з Пономарьовим, писав пісні для Полякової: Що стало із зіркою 2000-х Олександром Воєвуцьким

Олександр Воєвуцький – український співак та музикант, який свого часу став переможцем одразу в двох музичних проєктах: "Шанс" та "Караоке на Майдані". Чим займається артист зараз і де знаходиться?

Коли саджати озимий часник в 2024 році: сприятливі дні в жовтні за Місячним календарем – врожай буде міцним

Посадка озимого часнику в 2024 році у відповідності з порадами Місячного календаря допоможе отримати міцний та здоровий врожай. Ось які дні в жовтні найбільш сприятливі для цього.

“Інший шлях”: 34-річна фехтувальниця Ольга Харлан розкрила несподівані плани на майбутнє. Яка в неї мрія?

Дворазова олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан розсекретила свої плани на майбутнє. Розповідаємо, ким хоче стати дівчина після завершення спортивної карʼєри.

Отримав роботу мрії в 5 років: хлопчик з Індії став наймолодшим викладачем світу — чого він навчає?

Хлопчик з Індії зміг у своєму віці досягти небувалих висот в карʼєрі. Відмова лише від двох складових допомогла йому досягти тріумфу та стати наймолодшим вчителем світу.