Діти знаменитостей вбралися у вишиванки з нагоди свята: бачимо нащадків Гвоздьової, Павліка, Кіма та інших

Зірки не змогли обійти увагою День вишиванки. Тому 18 травня вбралися у вишиті сорочки самі й не забули приготувати святкове вбрання для своєї малечі.

Ілона Гвоздьова

Домінік залюбки позує у вишиванці

Хореографиня привітала зі святом своїх підписників, виклавши в мережу світлину свого молодшого синочка Домініка. Хлопчина позує на тлі зеленої галявини. Дитя, якому ще не минуло 3 рочки, гарно представив білу сорочку з червоною вишивкою. А мама зробила приписку зі сподіваннями якнайшвидшого закінчення “цього жаху, і ми жили у мирі та злагоді”.

Дядя Жора

Дядя Жора показав одну з трьох доньок

47-річний шоумен має трьох донечок, з мамою яких проживає у шлюбі вже 22 роки. Але у День вишиванки Вадим Мичковський виклав світлину лише з однією з них. Тато з такої нагоди вбрався у білу вишиванку, вишиту по білому, а в дівчинки блакитна сукня з багато прикрашена вишивкою рукавами.

Григорій Решетник

У ведучого троє синів і всім потрібна вишиванка

38-річний ведучий має трьох синів. 18 травня вся родина вбралася по-святковому. Особливо виділилася багатодітна мама. Жінка вбралася у гарну білу сукню з блакитно-червоною вишивкою і підперезалася червоним паском. Сорочка татуся теж вишита яскраво – до самого низу і по плечах. А хлоп’ята всі як один у вишиванках з голубою вишивкою.

Віктор Павлік

Родина Павліків вбралася в один стиль

Вся молода родина співака принарядилася в однотипні вишиванки темно-сірого кольору з червоними квітами. У тата й синочка вони розташовані спереду, а в матусі ще й рукава гарно прикрашені.

Віталій Кім

Маленький Кім радо зустрічає свято

Не забув привітати підписників із Днем вишиванки й очільник Миколаївщини. Виклав у мережу світлину найменшого сина. Русланчик надів вишиванку з синім орнаментом, а ще накинув на плечі піджачок.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.