Найближчим часом 58-річний Борис Джонсон стане батьком увосьме: нинішня дружина подарує третього нащадка

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон добре знаний в Україні. Його тут обожнюють і навіть оспівують у піснях. Між тим особисте життя політика вирує не менш яскраво, ніж політичне.

58-річний Борис Джонсон збирається стати батьком увосьме. Це буде вже третя дитина у шлюбі з Керрі Джонсон. Ще п’ятеро дітей чоловік має від інших жінок.

За кілька тижнів у родині Джонсонів має з’явитися поповнення. Цю радісну новину сповістила 35-річна Керрі. На коронації короля Чарльза жінка була присутня разом із благовірним. Але так майстерно вбралася в широку сукню, що ніхто нічого не запідозрив. Тепер у Вілфа і Ромі з’явиться братик чи сестричка. Малюкам нині 3 і 1,5 року.

Борис Джонсон з вагітною дружиною

Окрім малечі Джонсон має й дорослих дітей. З першою дружиною Алегрою Мостін-Оуен вони потомства не нажили. А друга Марина Вілер за 25 років шлюбу подарувала чоловіку дві донечки й двох синочків.

Лара Леттіс Джонсон-Вілер – 30 років

Найстарша донька Бориса Джонсона

Коли дівчинка народилася, її татусь ще працював журналістом. Донька пішла по батькових стопах, ставши позаштатним редактором Vogue та Tatler.

Майло Артур Джонсон – 28 років

Син Бориса Джонсона міг би стати професійним спортсменом

В дитинстві хлопчик серйозно займався футболом і крикетом, але згодом відмовився від спортивної кар’єри. Зайнявся вивченням сходознавства та африканістики, вивчивши чимало мов, зокрема, знає арабську.

Касія Пічез Джонсон – 26 років

Донька Бориса Джонсона стала письменницею

Освіту дівчина здобувала в Дубліні, згодом повернувшись до Лондона. Працювала журналісткою. Нині називає себе письменницею.

Теодор Аполло Джонсон – 24 роки

Теодор виріс повною копією батька Бориса Джонсона

Зовні син схожий на батька як дві краплі води. Закінчив Кембридж. У соцмережах Теодор не з’являється, тому невідомо, чим нині займається.

Стефані Макінтайр – 14 років

Коли був мером Лондона, Борису приписали позашлюбну дитину. Мамою дівчинки є Хелен Макінтайр, яка займається мистецтвознавством. Сам Джонсон ніколи й словом не прохопився про цю дитину.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.