Олександр Пономарьов вперше розлучився через зраду, вдруге – через дітей: третю закоханість тримає в секреті

Були часи, коли Олександр Пономарьов радо ділився з широким загалом моментами особистого життя. Шанувальники співака з однаковим рівнем зацікавленості споглядали за розвитком роману з Вікусею, другим одруженням й народження сина Саші.

Були часи, коли Олександр Пономарьов радо ділився з широким загалом моментами особистого життя. Шанувальники співака з однаковим рівнем зацікавленості споглядали за розвитком роману з Вікусею, другим одруженням й народження сина Саші.

Епопея з розлученням виявилася не менш захопливою, хоч і дещо трагічною. Відтоді Пономарьов дав собі слово, що ніколи не розповідатиме про свою кохану пресі. І вже багато років дотримується цього зароку. Дізнатися бодай ім’я його другої половинки неможливо.

Олександр Пономарьов з першою дружиною Оленою Мозговою і донечкою

Знаменитість заледве вдалося розговорити щодо попередніх стосунків. З’ясувалося, що перший шлюб співака розпався через численні зради дружини. Пономарьов настільки довіряв Олені Мозговій і сподівався прожити з нею до скону, що навіть удочерив її маленьку донечку Зою.

Олександр Пономарьов з другою дружиною Вікусею

Олена народила Олександру дівчинку, яку назвали Женею. Та Мозгова чомусь вирішила, що їй дозволено все. Першу зраду чоловік проковтнув заради дітей. Та коли все повторилося вдруге, не став терпіти – вони розлучилися.

Другий шлюб Пономарьова з Вікторією Мартинюк усі охочі розглядали немов під мікроскопом. Закоханий чоловік писав пісні, що “ніколи нікому її не віддасть”, дуже радів народженню нащадка. Та знову не склалося.

Після двох розлучень Олександр Пономарьов показує виключно своїх дітей

Вікуся почала вимагати, щоб донька Олександра не жила з ними. Навіть ультиматум поставила: “Або я, або вона!” На що чоловік резонно зауважив: “Я дітей на дружин не міняю”. От і розлучилися.

Нині в Олександра є інша дівчина. Але він ані пари з вуст, хто вона і як виглядає. В мережу жодної світлини з коханою не виклав. Чи побралися вони, теж тримає в секреті. Два минулих публічних шлюби дали зрозуміти, що щастя любить тишу.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.