Олександр Пономарьов вперше розлучився через зраду, вдруге – через дітей: третю закоханість тримає в секреті

Були часи, коли Олександр Пономарьов радо ділився з широким загалом моментами особистого життя. Шанувальники співака з однаковим рівнем зацікавленості споглядали за розвитком роману з Вікусею, другим одруженням й народження сина Саші.

Були часи, коли Олександр Пономарьов радо ділився з широким загалом моментами особистого життя. Шанувальники співака з однаковим рівнем зацікавленості споглядали за розвитком роману з Вікусею, другим одруженням й народження сина Саші.

Епопея з розлученням виявилася не менш захопливою, хоч і дещо трагічною. Відтоді Пономарьов дав собі слово, що ніколи не розповідатиме про свою кохану пресі. І вже багато років дотримується цього зароку. Дізнатися бодай ім’я його другої половинки неможливо.

Олександр Пономарьов з першою дружиною Оленою Мозговою і донечкою

Знаменитість заледве вдалося розговорити щодо попередніх стосунків. З’ясувалося, що перший шлюб співака розпався через численні зради дружини. Пономарьов настільки довіряв Олені Мозговій і сподівався прожити з нею до скону, що навіть удочерив її маленьку донечку Зою.

Олександр Пономарьов з другою дружиною Вікусею

Олена народила Олександру дівчинку, яку назвали Женею. Та Мозгова чомусь вирішила, що їй дозволено все. Першу зраду чоловік проковтнув заради дітей. Та коли все повторилося вдруге, не став терпіти – вони розлучилися.

Другий шлюб Пономарьова з Вікторією Мартинюк усі охочі розглядали немов під мікроскопом. Закоханий чоловік писав пісні, що “ніколи нікому її не віддасть”, дуже радів народженню нащадка. Та знову не склалося.

Після двох розлучень Олександр Пономарьов показує виключно своїх дітей

Вікуся почала вимагати, щоб донька Олександра не жила з ними. Навіть ультиматум поставила: “Або я, або вона!” На що чоловік резонно зауважив: “Я дітей на дружин не міняю”. От і розлучилися.

Нині в Олександра є інша дівчина. Але він ані пари з вуст, хто вона і як виглядає. В мережу жодної світлини з коханою не виклав. Чи побралися вони, теж тримає в секреті. Два минулих публічних шлюби дали зрозуміти, що щастя любить тишу.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.