Максу Чмерковському знайшлася гідна заміна: українець вразив журі шоу “Америка має талант”

Хореографа Олександра Лещенка телеглядачі чудово пам'ятають за кількома танцювальними шоу. У "Танцюють всі" 2008 року танцівник здобув друге місце, а за рік разом із Ганною Безсоновою у "Танцюю для тебе-3" уже святкував перемогу.

Хореографа Олександра Лещенка телеглядачі чудово пам’ятають за кількома танцювальними шоу. У “Танцюють всі” 2008 року танцівник здобув друге місце, а за рік разом із Ганною Безсоновою у “Танцюю для тебе-3” уже святкував перемогу.

Олександр Лещенко у парі з Ганною Безсоновою здобули перемогу на шоу

Після того Сашко активно співпрацював із “1+1”. У талант-шоу “Суперзірка” в 2010-му Лещенко виступив головним хореографом. В 2011-му настала черга “Майдансу”, коли танцівники із різних міст з’ясовували, хто з них краще рухається. Звісно, перемогу здобула команда Кропивницького (тоді ще Кіровограда), яку підготував до виступу саме цей хореограф. Призовий фонд тоді склав 1 мільйон гривень.

Лещенко співпрацював з Кіровоградщиною не просто так, адже сам родом з райцентру Олександрія. Щоправда, разом із батьками Сашко переїхав жити до столиці, коли йому було 13 років. Спочатку його взяли у балет “Тодос”, а згодом таланливий молодик очолив власний колектив “Форсайт”. Він і понині існує під керівництвом дружини Олександра Ліни.

Олександр Лещенко з дружиною Ліною Верес

До речі, хореографію на Олімпіаді 2014 теж ставив Лещенко. Він був правою рукою головного постановника. Тоді українці ще не здогадувалися про підступні плани росії захопити території сусідньої країни, тож радо допомагали, чим могли.

Як потрапив до Америки

Танцюрист замислив вразити американських глядачів ще 4 роки тому. Лещенко підготував дивовижний номер. І хоча мав запрошення на проєкт “Америка має талант” раніше, та поїхати до США спромігся лише зараз.

Публіка Лос-Анджелесу була вражена постановкою Лещенка. Члени журі теж дивилися на його танець, розкривши роти. Українець отримав чотири безперечні “так” у шоу. Тож сподіватимемося на перемогу Сашка, як це колись зробив інший українець – одесит Макс Чмерковський.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.