Святе місце порожнім не буває: на нішу Олега Винника з’явилося відразу два претенденти

Після того як Олег Винник покинув Україну, його вовчиці залишилися без свого кумира. Порожню нішу, що раптово утворилася, вирішили відразу ж заполонити інші конкуренти. Познайомимося з ними ближче.

Після того як Олег Винник покинув Україну, його вовчиці залишилися без свого кумира. Порожню нішу, що раптово утворилася, вирішили відразу ж заполонити інші конкуренти. Познайомимося з ними ближче.

Андрій Кравченко

Новим мачо, що покликаний задовольнити музичні запити вовчиць, легко може стати Андрій Кравченко. Спеціалісти в музичній галузі стверджують, що молодик має потрібну харизму і здатен заполонити серця українок своїми романтичними текстами. А пісень в його репертуарі вже накопичилося чимало.

Андрій Кравченко мріє переманити фанів Олега Винника

В соцмережах активні дівчата зізнаються новому виконавцю в коханні й чекають його на гастролі у своїх містах. Звісно, самому Андрію хочеться, щоб його сприймали не як копію Винника, а як окрему одиницю в артистичному світі. Хоча він і визнає, що стилі в них з Олегом дуже схожі.

Містер Х

Напевно, бажаючи викликати цікавість у меломанів, цей артист не показує свого обличчя. Він випустив уже два кліпи, за стилем і манерою дуже схожі на роботи Олега Винника. Нова композиція називається “День народження”. Відеоряд знято в столиці. Можна помилуватися пішохідним мостом через Дніпро. От тільки обличчя виконавця в жодному кадрі не побачите.

Двійник Винника не показує свого обличчя

Натомість голос і музика дуже нагадують фірмову Вінниківську. Співак навіть вбраний, як Олег, у чорну куртку й шкіряні штани. Куртка прикрашена сріблястими елементами, а на черевиках присутній характерний візерунок. Тож допоки Олег Винник відсиджується в Німеччині, його вовчиці можуть зрадити своєму улюбленцю й переметнутися до інших співочих красенів, які тільки й чекають на це.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.