Що поєднує музикантів Стінга та Арсена Мірзояна: в обох серйозні проблеми зі слухом

Дуже дивно чути, коли на вади слуху скаржаться артисти. Як можна співати, маючи порушення даного органу відчуття? З усім тим, зустрічаються доволі знамениті співаки, яким якщо ведмідь на вухо й не наступив, то все одно виникають негаразди зі слуховим апаратом.

Дуже дивно чути, коли на вади слуху скаржаться артисти. Як можна співати, маючи порушення даного органу відчуття? З усім тим, зустрічаються доволі знамениті співаки, яким якщо ведмідь на вухо й не наступив, то все одно виникають негаразди зі слуховим апаратом.

Стінг

Це не просто співак. Це легенда світового масштабу. Проблеми в Sting виникли через надто гучне звучання музичних інструментів, що й призвело до погіршення можливостей чути.

Стінг відмовився від слухового апарата

Лікарі порадили англійцю скористатися слуховим апаратом. Якийсь час Стінг носив його, та згодом відмовився, адже у такому разі доводилося слухати набагато більше, аніж хотілося б.

Кріс Мартін

Соліст гурту Coldplay закоханий у музику. Зі своїм інді-рок-гуртом артист виступає на гучних вечірках. Під час концертів музика теж волає на повну котушку. Подібні обставини призвели до розвитку тінітуса.

Кріс Мартін страждає на тінітус

Кріс уже 10 років поспіль марно намагається позбутися недуги. Та вона лише прогресує. Тож бідоласі доводиться користатися спеціальними фільтрами, що захищають його вуха під час виступу чи коли записує треки.

Арсен Мірзоян

На відміну від заморських колег вади зі слухом виникли в артиста ще в юності. Арсен перестав чути раптово, і виникла перспектива залишитися глухим на все життя. Лікарі запропонували оперативне втручання. При цьому пацієнт мав сам обрати метод лікування із двох можливих.

Арсен Мірзоян пережив складну операцію

Мірзоян обрав те, що складніше. Після курсу лікування йому довелося не солодко. Майбутній артист не міг ходити. Не виходило й сфокусувати обидва ока в одній точці. Врешті вдалося прийти в себе і навіть почати співати.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.