Окрім музики Кузьма Скрябін займався письменництвом: встиг за життя видати 3 власні книги

17 серпня Кузьма Скрябін мав би відзначати 55-річний ювілей. На жаль, музикант не дожив до цієї круглої дати. Його життя обірвалося у жахливій ДТП під час ожеледиці 2 лютого 2015 року.

17 серпня Кузьма Скрябін мав би відзначати 55-річний ювілей. На жаль, музикант не дожив до цієї круглої дати. Його життя обірвалося у жахливій ДТП під час ожеледиці 2 лютого 2015 року.

Мільйони фанатів пам’ятають лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка за чудовими піснями, які він складав і виконував сам. Насправді чоловік проявляв таланти й в інших творчих сферах – писав і видавав книжки.

“Я, “Побєда” і Берлін”

У цій повісті Кузьма з притаманним йому почуттям гумору розповідає, як вони з товаришем Бардом наважилися на подорож до самої Німеччини на старенькій пошарпаній “Побєді”, і що з цієї авантюри в підсумку вийшло.

Повість Кузьми екранізували

Автор описує події дуже реалістично, тож іноді під час читання починає нудити від сцен із блювотиною чи виділеннями з носа. Та все ж читво вийшло доволі веселим. Товариші весь час втрапляють у кумедні ситуації та знаходять вихід навіть із безвихідних положень.

“Місто, в якому не ходять гроші”

Тут уже є місце фантастиці та жаху на кшталт історій Стівена Кінга. Аліса скористалася квитком на потяг, який їй підкинули, й опинилася в дивному місті, звідки немає вороття. Люди тут живуть дивакуваті, їхні вчинки не піддаються жодній логіці.

Кадр із фільму Місто, в якому не ходять гроші

Дівчина весь час перебуває у стані шоку і не може знайти союзників. Здається, ще трохи, й вона збожеволіє. 2018 року твір Скрябіна було екранізовано, але авторам не вдалося показати наочно весь жах й абсурдність, які описано в книзі. Стрічка вийшла світлою і зовсім не страшною.

“Я, Паштєт і Армія”

Обкладинка книги Я, Паштєт і Армія

З усіх трьох повістей ця, напевно, найвеселіша. Кузьма згадує роки служби разом із Паштєтом, безглуздість армійських порядків і намагання уникнути муштри, перебуваючи в медсанбаті. Звісно, не обійшлося без самоволок у місцевий клуб і навіть таємної далекої поїздки на концерт до Ленінграда.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".