Переможець Музвару YAKTAK запросив підписників до співпраці: у кліпі є кадри з довоєнного життя людей

Нещодавно співак YAKTAK тріумфував на премії Музвар, здобувши перемогу в номінації "Найкращі нові імена поп-музики". А вже сьогодні представив фанам нову ліричну композицію.

Ярослав Карпук, що виступає під сценічним іменем YAKTAK, узявся за музику серйозно й надовго. Молодик постійно випускає композиції, які сам пише й сам виконує. Кліпи на пісні знімаються за мінімальний бюджет. Але це не стає перепоною для набирання достатньої кількості переглядів на Ютубі.

Свіжа композиція YAKTAK вирізняється з-поміж інших цікавою фішкою. Музикант запросив до співпраці своїх підписників, які наділили артиста відеокадрами з особистого життя, які неможливо забути. Їх змонтували та вийшов оригінальний кліп.

YAKTAK випустив нову композицію

У кожного були моменти, що неможливо забути, які карбуються в пам’яті назавжди. От і трек “Ніколи не забудем” присвячений цій темі. Кожен, переглядаючи відеоряд, може пригадати мирні спокійні довоєнні дні. Тоді всі ми будували плани на майбутнє, а не ховалися від бомбардувань по підвалах і не гуляли вздовж зруйнованих будинків та мостів.

Вряди-годи люди не цінували те, що мали на цю мить, а намагалися зазирнути в завтрашній день. Переймалися дріб’язковими негараздами, скаржилися на проблеми. Тепер усе це видається несуттєвим, а ті часи найкращими. Ці щасливі моменти й можна побачити у відео.

YAKTAK хоче наголосити на важливості цінувати кожен момент у житті. Минуле було прекрасним, хоч і складалося з невеличких радощів – зустрічей з батьками, спілкування з друзями, гуляння по нічному місту, не позираючи на годинник, чи не настала комендантська година. Будемо сподіватися, що доживемо, коли це все повернеться знову.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".