На “Дитяче Євробачення” цьогоріч відправлять 9-річну співачку: що стало з іншою учасницею Вікторією Петрик

Днями стало відомо ім'я переможця нацвідбору на "Дитяче Євробачення 2023". Україну представлятиме наймолодша конкурсантка Анастасія Димид, якій минуло всього 9 років.

Юна Настя висловлювала впевненість щодо завершення конкурсу на її користь. Димид казала:

“Я переможу на цьогорічному Нацвідборі, бо я завзято і наполегливо працювала задля цього моменту все життя!”

Анастасія Димид – учасниця конкурсу Дитяче Євробачення 2023

Слова дівчинки справдилися. Журі у складі Jerry Heil, Alyona Alyona та Ігоря Кондратюка дало Анастасії 4 бали. Ще 5 вона отримала від глядачів. Цього виявилося достатньо для перемоги. До речі, цьогоріч в українців з’явилася можливість використовувати задля голосування застосунок “Дія”.

Співачка родом з Івано-Франківщини сподівається прославитися на весь світ. Фінал “Дитячого Євробачення” має відбутися 26 листопада у французькій Ніцці.

Інша зірка “Дитячого Євробачення”

У 2008 році Україну на пісенному конкурсі представляла Вікторія Петрик. Тоді дітлахи змагалися у вокалі на Кіпрі, і наша представниця дісталася високого другого місця, виконавши україномовну веселу пісеньку “Матроси”. Згодом Вікторія взяла участь у талант-шоу “Україна має талант” разом із молодшою сестрою Анастасією, ставши надзвичайно популярними.

Сестри Петрик

А нині час минув. Дівчатка подорослішали, і їх не видно на музичному олімпі. Вікторія 2016 року намагалася пройти дорослий відбір на “Євробачення“, та судді розкритикували її виступ. А за рік 19-річна дівчина народила немовля й перемкнулася на материнські турботи.

Батьки Вікторії разом з її молодшою сестрою Настею перебралися жити до Філадельфії. Швидше за все, співачка з ними не поїхала, оскільки її Інстаграм-профіль має місце розташування в Іспанії.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.