Кожен із нас трішки Юлій Цезар: принаймні деякі залюбки облачаються в давньоримські шати

Деякі посадові особи просотуються власною величчю настільки, що підіймають власну особистість до рівня Юлія Цезаря. Та коли це стає відомо широкому загалу, зазвичай викликає лише сміх.

Генпрокурор

Колишній генпрокурор Віктор Пшонка зібрав чимало добра, яке довелося покинути напризволяще, тікаючи з країни. Величезну колекцію золотих виробів та інших цінних речей за рішенням суду було відправлено з маєтку в Гореничах до художнього музею.

Колишній генпрокурор в образі Юлія Цезаря

До музейної колекції відправили картини, ікони, вази й інші цінні речі. А от яйця Фаберже та картина, на якій ексгенпрокурор зображений в образі Юлія Цезаря, чомусь залишилися поза списком раритетів.

Суддя

У Броварах затримали суддю під час отримання хабаря. Рівень своїх послуг він оцінив у 4 тисячі доларів. Першу тисячу йому видали на руки раніше, а затримання відбулося під час передачі другої половини.

Суддя-хабарник в образі Юлія Цезаря

Працівники СБУ навідалися до судді додому з обшуком і побачили багато цікавого. Зокрема, знайшли кілька конвертів із доларами. Певно, ще не встиг розпакувати. Та найбільше вразив портрет чоловіка у вигляді відомого імператора. Справа Пшонки жива.

Будівельник

Забудовник зі столиці пішов ще далі. Він не просто став картиною, а вбрався на свій ювілей у костюм Юлія Цезаря. Вся вечірка з нагоди іменин відбувалася в тематичному плані.

Забудовник в образі Юлія Цезаря

Гості в заміському комплексі перебували у римських тогах. Ювіляра всадовили на колісницю, що віддалено нагадує гіроскутер, і катали з усіма почестями. Чи було передбачено програмою свята гладіаторський бій або спалення язичницького храму, залишилося загадкою.

Цікаво, хто з наших посадовців чи політиків стане наступним Юлієм Цезарем?

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".