Наталка Могилевська, Джамала, Олег Скрипка та інші: як українські зірки вшановують пам’ять Ніни Матвієнко

Українські зірки діляться спогадами про Ніну Матвієнко у соціальних мережах. Наталка Могилевська, Олег Скрипка, Монатік та інші сумують за колегою

Ніна Матвієнко відійшла у вічність 8 жовтня 2023 року, але залишила після себе велику творчу спадщину: пісні, ролі в кіно і світлі спогади. Колеги по творчому цеху і ті, хто знав Ніну Митрофанівну, згадують теплі моменти життя, пов’язані з видатною українською співачкою, народною артисткою Української ССР та просто мудрою жінкою, яка має звання Героя України.

Джамала присвятила Ніні Митрофанівні велику публікацію у своїй соцмережі Instagram. Переможниця конкурсу “Євробачення-2016” пише, що в неї є десятки світлих спогадів про пані Ніну. Джамала пригадує, як на 8-му місяці вагітності записувала свою пісню “Крила”. По дорозі їй зустрілась Ніна Митрофанівна та попросила її підвезти. Та дорогою розповідала Джамалі про свою власну вагітність. Це було за радянських часів, співати було вкрай важко, але купа концертів по всій країні не дозволяли розслаблятися навіть під час вагітності. Вони виступали в холоді та напівголодні, але в ті часи всім було на це все одно…

Свої спогади про Ніну Матвієнко є і у Ольги Сумської. Вона називає пані Ніну Берегинею Української пісні та зазначає:

– Через два дні готувались родиною вітати Ніночку з Днем Народження… Не судилося.

Також Ольга В’ячеславівна висловила співчуття родині Тоні Матвієнко та подякувала долі за можливість надихатися творчістю співачки, спілкуватися з нею та слухати божественний голос.

Артем Пивоваров 10 жовтня зі сцени вшанував пам’ять Ніни Матвієнко, якій у цей день мало виповнитися 76 років. Він присвятив їй пісню “Думи”, яку за словами молодого співака Ніна Матвієнко дуже любила.

Олег Скрипка у спогадах про Ніну Матвієнко зазначає:

– Бракує слів, пішла в засвіти квітка-душа…

Також співак написав, що саме з вуст пані Ніни він ще за радянських часів почув першу українську пісню.

– Важливо, щоб ми з вами зараз усвідомили, що з пані Ніною відійшла ціла епоха тих людей, які за радянських часів з високою якістю, душевністю та любов’ю несли и зберегли українську пісню, український дух.

пише Олег Скрипка.

Наталка Могилевська в своєму Instagram поділилася світлиною з посміхненою Ніною Матвієнко та написала:

– Ніна Митрофанівна для нашої родини — дуже близька людина, вона завжди згадувала мого діда з невиразним теплом та любов’ю, він навчав її в Університеті ім.. Т. Г. Шевченка української мови у радянські часи…

Наталля Могилевська також подякувала пані Ніні за вагомий внесок в українську культуру і назвала її Легендою української сцени.

Окрема публікація, присвячена Ніні Матвієнко, є і в Інстаграмі музиканта Monatikа:

– Вона була неймовірно людяна, щира, неповторна, справжня Легенда… Її поради і думки я буду нести з собою все моє життя…

зазначив музикант.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.