Артем Пивоваров обрав до півфіналу “Голосу країни 13” переможця “Х-фактору”: чим надихнувся зірковий тренер

Михайло Панчишин, який здобув перемогу в "Х-факторі" у 2018 році, вирішив спробувати сили в "Голосі країни 13". Поки що фортуна перебуває на боці воїна ЗСУ.

Михайло Панчишин потрапив на сліпих прослуховуваннях до команди Артема Пивоварова. Під час батлів учасників ділили не лише на дуети, але й на тріо. 8 жовтня на сцену “Голосу країни 13” вийшло 20 конкурсантів. До кінця програми їх залишилося всього вісім – порівну з команди Пивоварова та Дорофєєвої.

Михайло Панчишин на шоу та у війську

Михайлу випало виступати з дівчатами Олександрою Вдовиченко та Катериною Дигало. Співали відому композицію Måneskin. Артему довелося зробити нелегкий вибір, адже всі з трійці виступили гідно.

Урешті тренер назвав Панчишина. Він пояснив, що визначився з учасником, оскільки Михайло прийшов на проєкт не задля того, аби розповідати про себе, а щоб прославляти наших воїнів.

Молодик виступав під псевдонімом Ptashkin, попри те, що має професію кухаря-кондитера. 2017 року Михайло вийшов на сцену “Х-фактора”. Йому вдалося пройти далі під керівництвом Дмитра Шурова. У фіналі виконавець змагався з метром естради Юрком Юрченком, але глядачі віддали перевагу саме Панчишину.

Нині обидва конкурсанти служать у лавах ЗСУ. Михайлу довелося побувати й в Ірпені, і в Бахмуті. Через поранення опинився в шпиталі. Нині його звільнили зі служби за станом здоров’я. Тож Панчишин зайнявся волонтерством. А в талант-шоу “Голос країни” прийшов, щоб стати “голосом невідомих героїв, які загинули в боях”. Співак так і заявив:

“Я хочу стати голосом країни, щоб підняти людей, і щоб ми швидше виграли війну”.

Цього тижня на любителів шоу очікує сюрприз. Під час крос-батлів тренери обиратимуть по одному учаснику зі своєї команди, а глядачі обиратимуть, хто з конкурентів дуету кращий.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.