Валерій Меладзе вперше висловився про розлучення брата з українською співачкою: “Завжди був аполітичним”

Розлучення композитора Костянтина Меладзе з українською співачкою Вірою Брежнєвою прокоментував його брат Валерій. Причина – в сімейних розбіжностях, а політичні погляди ні до чого

Нещодавно український шоу-бізнес сколихнула новина про чергове зіркове розлучення. Цього разу в список тих, хто розійшовся як у морі кораблі, потрапили композитор Костянтин Меладзе та співачка українського походження Віра Брежнєва. Їх шлюб почався зі скандалу, бо Меладзе заради нового кохання пішов від першої дружини, проіснував 8 років та завершився майже непомітно.

В жовтні 2023 року Віра Брежнєва офіційно прокоментувала розлучення з Меладзе
В жовтні 2023 року Віра Брежнєва офіційно прокоментувала розлучення з Меладзе

Сама Віра Брежнєва на тлі чуток про розлучення все ж зробила офіційну заяву та повідомила, що розлучення з композитором сталося майже рік тому. Але причин розставання називати не стала.

І ось, свій коментар щодо розлучення пари дав і рідний брат Костянтина — співак Валерій Меладзе. Попри заяви деяких російських пропагандистів про те, що шлюб старшого Меладзе розсипався через різні політичні погляди щодо ситуації в Україні, Валерій наголосив, що причина розлучення — зовсім не політика.

Валерій Меладзе прокоментував розлучення свого брата
Валерій Меладзе прокоментував розлучення свого брата

За словами співака, між його братом і тепер вже колишньою дружиною Брежнєвою було чимало сімейних розбіжностей. Саме це призвело до того, що шлюб дав тріщину.
Валерій Меладзе каже, що придумана версія про політичні розбіжності Костянтина з дружиною — повне безглуздя.

– Костя – абсолютно аполітичний — наголошує виконавець.

Чутки про розлучення Костянтина Меладзе та Віри Брежнєвої вперше поповзли на початку червня 2022 року. Офіційне підтвердження цієї інформації з’явилося лише через рік — у жовтні 2023 року від самої співачки. Причини розірвання шлюбу подружжя досі не коментує.

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе розлучилися майже рік тому
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе розлучилися майже рік тому

Втім, деякі хейтери та ЗМІ поширювали чутки — ніби то питання розлучення зіркової пари пов’язане з тим, що у подружжя — різні політичні погляди на ситуацію між росією та Україною. Якщо Брежнєва засуджує вторгнення сусідньої країни в Україну, допомагає біженцям з рідної країни та працює волонтером, то її колишній чоловік Костянтин лише відмовчується та відпочиває у Європі.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".