Валерій Меладзе вперше висловився про розлучення брата з українською співачкою: “Завжди був аполітичним”

Розлучення композитора Костянтина Меладзе з українською співачкою Вірою Брежнєвою прокоментував його брат Валерій. Причина – в сімейних розбіжностях, а політичні погляди ні до чого

Нещодавно український шоу-бізнес сколихнула новина про чергове зіркове розлучення. Цього разу в список тих, хто розійшовся як у морі кораблі, потрапили композитор Костянтин Меладзе та співачка українського походження Віра Брежнєва. Їх шлюб почався зі скандалу, бо Меладзе заради нового кохання пішов від першої дружини, проіснував 8 років та завершився майже непомітно.

В жовтні 2023 року Віра Брежнєва офіційно прокоментувала розлучення з Меладзе
В жовтні 2023 року Віра Брежнєва офіційно прокоментувала розлучення з Меладзе

Сама Віра Брежнєва на тлі чуток про розлучення все ж зробила офіційну заяву та повідомила, що розлучення з композитором сталося майже рік тому. Але причин розставання називати не стала.

І ось, свій коментар щодо розлучення пари дав і рідний брат Костянтина — співак Валерій Меладзе. Попри заяви деяких російських пропагандистів про те, що шлюб старшого Меладзе розсипався через різні політичні погляди щодо ситуації в Україні, Валерій наголосив, що причина розлучення — зовсім не політика.

Валерій Меладзе прокоментував розлучення свого брата
Валерій Меладзе прокоментував розлучення свого брата

За словами співака, між його братом і тепер вже колишньою дружиною Брежнєвою було чимало сімейних розбіжностей. Саме це призвело до того, що шлюб дав тріщину.
Валерій Меладзе каже, що придумана версія про політичні розбіжності Костянтина з дружиною — повне безглуздя.

– Костя – абсолютно аполітичний — наголошує виконавець.

Чутки про розлучення Костянтина Меладзе та Віри Брежнєвої вперше поповзли на початку червня 2022 року. Офіційне підтвердження цієї інформації з’явилося лише через рік — у жовтні 2023 року від самої співачки. Причини розірвання шлюбу подружжя досі не коментує.

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе розлучилися майже рік тому
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе розлучилися майже рік тому

Втім, деякі хейтери та ЗМІ поширювали чутки — ніби то питання розлучення зіркової пари пов’язане з тим, що у подружжя — різні політичні погляди на ситуацію між росією та Україною. Якщо Брежнєва засуджує вторгнення сусідньої країни в Україну, допомагає біженцям з рідної країни та працює волонтером, то її колишній чоловік Костянтин лише відмовчується та відпочиває у Європі.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.