“Ситуація показова”: Маша Єфросиніна вперше висловилась про виступ Олі Полякової на скандальному весіллі

Маша Єфросиніна вперше прокоментувала виступ своєї подруги Олі Полякової на львівському весіллі: "Старі схеми вже не працюють. Це - новий урок для артистів".

Львівське весілля звичайнісінького екс-прокурора Ростислава Ільницького обернулося великим скандалом — причому не тільки для самого нареченого, але й для його зіркових гостей. Під роздачу попали відомі українські артисти, що розважали всіх присутніх на урочистостях. Серед них — Дзідзьо, Олександр Пономарьов та Королева Ночі Оля Полякова.

Маша Єфросиніна та Оля Полякова - колеги в роботі, подруги в житті
Маша Єфросиніна та Оля Полякова – колеги в роботі, подруги в житті

Колега Полякової по проекту “Дорослі Дівчата” Маша Єфросиніна дала свій перший коментар з приводу її участі в дорогому весіллі. Блогерка наголосила, що ситуація зі співами наших артистів на весіллі у Львові є показовою. Зараз, коли в країні вирують воєнні дії — старі схеми роботи для артистів вже не актуальні. Якщо раніше замовлення співака чи ведучого на приватну вечірку мало кого цікавило, то зараз українські громадяни знаходяться у вкрай нестабільному емоційному стані і дуже бурхливо реагують на будь-яку, навіть саму маленьку несправедливість.

Реакція суспільства на львівське весілля колишнього прокурора Ільницького, де один тільки торт коштував близько 100 тисяч гривень, на думку Марії Єфросиніної:

– “Покарала артистів принаймні психологічно”

Марія каже, що витримати такий тиск з боку суспільства морально дуже важко. Але всі учасники скандального весілля вже зробили свої висновки. Ще ведуча та блогерка зазначила, що ситуація з розкішним весіллям стала новим уроком для всіх українських артистів та співаків. Раніше і суспільство, і інші творчі люди не звертали уваги — хто і де виступає.

Прокурор Ільницький з нареченою
Прокурор Ільницький з нареченою

Наразі настали буремні часи, тому реакція суспільства на подібні заходи — обурлива та справедлива. Тому, на думку Марії, артистам слід більш ретельніше перевіряти замовлення на проведення корпоративів та вечірок, бо старі норми вже не актуальні та перестали працювати.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.