Гуморист Максим Галкін співає українською: зал зустрів його оплесками, а українці — дякують за підтримку

Максим Галкін продовжує підтримувати українців. На концерті у Варшаві він заспівав українською мовою пісню, що була шалено популярною у 90-х роках. Хто її виконував раніше?

Гуморист та шоумен з росії Максим Галкін з самого початку воєнних дій всіляко підтримує українців. Він неодноразово висловлював свою громадянську позицію щодо ситуації в нашій країні, за що навіть набув статусу іноагента у себе на Батьківщині. Втім, це артиста мало бентежить. Він продовжує надавати допомогу та підтримку українському народові.

Зараз гуморист перебуває у європейському турі и побував у Варшаві з концертом. Під час свого виступу Максим приємно здивував публіку, заспівавши популярну пісню на чистій українській мові.

Хіт 90-х років “Піду втоплюся у річці глибокій” прозвучав у виконанні Галкіна зі сцени у Варшаві. В 1990 році цю ж композицію ефектно виконував український співак Андрій Миколайчук. Вперше пісня у його виконанні прозвучала на відбірковому етапі фестивалю “Червона Рута” у 1989 році та неочікувано для виконавця зайняла 1 місце. Потім композиція була виконана знов — вже на республіканському етапі конкурсу. Андрій Миколайчук створив під неї дуже незвичний образ — точнісінько шоумен з 90-х. Чорний фрак, леопардова пов’язка на лобі, сорочка кольору хакі та букет квітів у руці був доповнений ефектними та в чомусь кумедними танцювальними рухами. Цей номер зробив Миколайчука відомим та приніс йому приз глядацьких симпатій. Пісня дуже сподобалася українським слухачам і стала неймовірно популярною.

Багато українців сприйняли виступ Максима Галкіна як акт солідарності по відношенню до їхньої країни та подякували шоумену за підтримку. В той же час у росії виконання гумористом української композиції сприйняли вкрай негативно. Там його знов охрестили зрадником Батьківщини, оскільки під час концерту він відверто заявив про підтримку та допомогу Україні. А ще пожартував у своєму стилі:

— це в мене така Пугачовщина. Ну, не завдяки дружині.

Цим висловом гуморист натякнув на Омеляна Пугачова, який був отаманом у донських козаків та очолював селянське повстання в російській імперії в період с 1773 по 1775 роки.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.

Вітамінні лідери: ці 5 сезонних продуктів на тарілці зміцнять імунітет і допоможуть схуднути мінімум на 5 кг

Навесні організм особливо потребує поживних елементів. Можна підібрати раціон так, що отримаєте користь для здоров'я, поповните запаси вітамінів і при цьому не наберете зайвих кіло, а навіть навпаки.