“Весілля є”: Оля Цибульска публічно розповіла про свої заробітки, на які купує сумочки та знімає кліпи

Заробіток на весіллях є не тільки в Полякової. Інша Оля українського шоу-бізнесу теж отримує з них гонорари. Цибульська розповіла про свій прибуток та фінансові приорітети

Нещодавно українська співачка Ольга Цибульська дала велике інтерв’ю Youtube-блогеру Славі Дьоміну та розповіла про депресію, чоловіка-депутата, власну книжку і, звісно, заробітки під час повномасштабного вторгнення недоброзичливих сусідів.

У бесіді з ведучим Youtube каналу “Слава+” співачка зізналася, що зараз, коли в Україні склалася дуже непроста економічна ситуація — питання заробітку є особливо гострим. Наразі основним джерелом прибутку для співачки стали… весілля. Так, незважаючи на воєнний стан, українські громадяни все ж продовжують створювати нові родини та влаштовувати весільні свята. І там у нагоді стають послуги ведучих та музичних виконавців.

Ольга Цибульська розповідає, що їй було дуже важко наважитися на участь у весіллях. Перед нею стояло питання про доречність подібних заходів. Але потім співачка зрозуміла, що весілля — це якраз про життя і про продовження життя.

Ольга Цибульська побувала в гостях у Слави Дьоміна
Ольга Цибульська побувала в гостях у Слави Дьоміна

Також виконавиця патріотичної пісні “Ми з України” наголосила, що спілкується з молодятами персонально і обов’язково обговорює формат свята. Звісно, що зараз він дещо змінений і вже немає тих гучних заходів за участю більш ніж 300 людей та красномовними танцями на столах. Але повністю відбирати можливість відсвяткувати створення нової родини теж не можна.

— І я одружила 4 пари військових, не брала гонорар — зізнається співачка.

Також в розмові з Дьоміним пані Оля поділилася інформацією про свої гонорари. За її словами – тут все залежить від ситуації, але загальна сума прибутку складає близько 5 тисяч доларів. Вона зізнається, що з цього доходу їй самій залишається дуже мало, бо вона вкладає великі фінансові інвестиції у розвиток власної творчості. Також Ольга Цибульська зазначає, що в неї й досі немає брендових сумок, бо успіх у житті вона міряє за іншими критеріями.

Співачка Ольга Цибульська розповіла про заробітки
Співачка Ольга Цибульська розповіла про заробітки

Для співачки більш важливо знімати кліпи та записувати нові пісні. В глобальному сенсі вона мріє і в подальшому розвивати українську пісенну індустрію.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.