“Призначаю побачення в Німеччині”: Ірина Білик їде на гастролі і вже назвала міста, в яких сяятиме на сцені

Співачка Ірина Білик повідомила фанатам про гастрольний тур Німеччиною. Він запланований на квітень 2024 року і охопить 4 великих міста. Квітки можна придбати вже зараз

Українська співачка Ірина Білик повідомила фанатам про майбутній гастрольний тур містами Німеччини:

— Усім, хто скучив за моїми піснями, призначаю побачення в Німеччині — написала виконавиця у своєму мікроблозі Instagram.

До початку туру ще нескоро. Пані Ірина навела точний розклад своїх концертів, який повідомляє, що зіронька української естради відправиться радувати своїми співами німецьких мешканців та представників української діаспори в Німеччині лише в квітні наступного року:

  • 6 квітня 2024 року співачка відвідає Штутгарт
  • 7 квітня 2024 року — виступить у Франкфурті
  • 9 квітня 2024 року — заспіває для фанатів у Кьольні
  • 11 квітня 2024 року — вийде на сцену у Берліні.

Зараз шанувальники творчості Ірини Білик вже можуть придбати квитки на її виступ. Співачка запропонувала всім написати в коментарях до публікації — які саме пісні з її репертуару люди очікують почути на концертах? Серед пропозицій, що надійшли – є такі хіти виконавиці як “Мы будем вместе”, “Снег”, “О любви” і, звичайно, “Зіронька”. Але більша частина коментарів стосувалася лише вартості квітків, а також — виступів співачки у інших містах Німеччини (Мюнхен, Нюрнберг). Запрошували Ірину Білик і до Польщі.

Ірина Білик оголосила про гастрольний тур у Німеччині
Ірина Білик оголосила про гастрольний тур у Німеччині

Пісенний репертуар Ірини Білик складається з чималої кількості саме українських творів. Крім “Зіроньки” в ньому є й такі хіти як “Після кохання”, “Хай живе надія”, “Ніч новорічна”, “Я розкажу”, “Що було”, “Лише твоя”. Співачка за весь період творчої кар’єри видала багато музичних альбомів (“Краще”, “Так просто”, “Кувала Зозуля”, “Любовь. Яд” та інші).
Ірина Білик всіляко підтримує Україну та українців. Вона співпрацює з благодійними фондами та збирає донати для допомоги дітям, що постраждали від війни.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.