“Їй нарешті вдалося зійти зі сцени”: Руслана Писанка була перепохована. Яке місце вічного спокою їй обрали?

Руслана Писанка тепер поряд з мамою та братом. Чоловік переніс її прах з усипальні Спасо-Преображенського собору. Де знайшла вічний спокій колоритна українська акторка та ведуча програми "Погода"?

Чоловік телеведучої Руслани Писанки прийняв рішення перепоховати її прах. Інформація про це з’явилася у Телеграм-каналі одного з колег Руслани — Єгора Гордєєва. У своєму дописі він посилається на чоловіка Русі та розповідає, що Ігор Ісаков подзвонив йому особисто, щоб повідомити новину про перепоховання праху акторки на Байковому кладовищі — поряд з мамою, братом та батьком акторки.

Руслана Писанка зійшла зі сцени
Руслана Писанка зійшла зі сцени

За словами Гордєєва, Ігор Ісаков пояснив своє рішення тим, що в усипальні Спасо-Преображенського собору, де до цього моменту знаходився прах Руслани Ігорівни, вона була наче на сцені.

— Час зійти зі сцени інколи приходить, коли тебе вже нема. Інколи не приходить ніколи, але так легше — додає Гордєєв.

В своїй Telegram–публікації Єгор також повідомив, що через день після новини про перепоховання Русі йому подзвонила їх спільна знайома, з якою не було спілкування вже понад рік. Вона прийшла в усипальню Свято-Преображенського собору, щоб покласти квіти та побути поруч з Русланою, але… не знайшла в крипті її урни з прахом. Добре, що телеведучий вже поспілкувався з Ісаковим та знав, що їх колега вже “зійшла зі сцени”.

Рідні перепоховали Руслану Писанку на Байковому кладовищі
Рідні перепоховали Руслану Писанку на Байковому кладовищі

Руслана Писанка виїхала в Німеччину з України після повномасштабного вторгнення. Там вона проходила довготривале лікування від агресивної форми онкологічного захворювання. Про свою хворобу телеведуча намагалася не розповсюджуватися, приховувала інформацію про стан свого здоров’я та діагноз. Інформація про смерть телеведучої з’явилася 19 липня 2022 року. Через 2 дні — 21 липня, її тіло кремували у Німеччині. Прощання з актрисою відбулося рівно через місяць, 21 серпня, у Свято-Преображенському соборі ПЦУ у Києві.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.