На обкладинці Vogue без капелюшків: телеведуча Катерина Осадча зробила нову фотосесію та змінила стиль

Катя Осадча — знов на обкладинці Vouge. Змінила креативні шляпки на строгий костюм та зізнається: "Тепер мої герої — співробітники поліції". Розповідаємо про нове амплуа телеведучої та благодійність

Креативні капелюшки нині не на часі. Українська журналістка та модель Катерина Осадча знову, майже через 10 років, з’явилася на обкладинці українського видавництва Vogue та здивувала своїх шанувальників новим стилем. Фотосесія в чорно-білому одязі в повній мірі передає ті емоції та настрій, які зараз переважають в українському суспільстві. Чорне та біле, світло чи пітьма, життя або… Кольоровим та дивакуватим капелюшкам тут точно не місце.

Катерина Осадча знов знялась для Vogue
Катерина Осадча знов знялась для Vogue

Світлини зі стильної фотосесії Vogue Катерина Осадча опубліковала у своєму Instagram та супроводила їх розповіддю про головну справу свого сьогоднішнього, зовсім не світського життя:

– Спілкування з такою кількістю людей, як зараз, у мене не було навіть за часів “Світського життя” — зізнається ведуча у дописі.

В ексклюзивному інтерв’ю Vogue Осадча повідомила, що майже півтора року — з березня 2022-го, вона займається благодійною діяльністю та веде телеграм-канал “Пошук зниклих”. При цьому модель зізнається, що кар’єра журналістки їй зовсім не заважає у новій справі. Навпаки, багато людей впізнають ведучу и це сприяє налагоджуванню нових контактів.
Зараз її популярність у соцмережах та соціальний капітал добре допомагають у будуванні ефективної системи пошуку зниклих без вісті цивільних громадян України.

2 відтінки однієї Каті Осадчої
2 відтінки однієї Каті Осадчої

Наразі Катя Осадча співпрацює із різноманітними владними структурами і поліцією, а ще наголошує, що будь-яке зволікання у справі пошуку зниклих — це чиясь доля під тортурами в полоні, втрачене здоров’я або життя. Щодо колекції капелюшків — то їх доля наразі їй невідома. За словами ведучої — доступу до них в неї немає через постійні переїзди.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.